Millie Tanıtım Videosu

Millie, Forever Entertainment tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça bağımlılık yapan bir labirent ve bulmaca oyunudur. Zamanının popüler oyunu yılana benzer bir oynanışa sahip olan Millie'de yapmanız gereken şey labirentler aras

Millie, Forever Entertainment tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça bağımlılık yapan bir labirent ve bulmaca oyunudur.

Zamanının popüler oyunu yılana benzer bir oynanışa sahip olan Millie'de yapmanız gereken şey labirentler arasında dolanarak ihtiyacınız olan malzemeleri en kısa zamanda toplamaktır.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta topladığınız her malzemenin uzunluğunuzu artıracak olması ve bu nedenle labirent içerisinde dolanırken kendinize çarpabilecek olmanızdır.

96 adet zorlu labirentin sizleri beklediği Millie'de tüm bölümleri başarıyla tamamlamayı başararak, karakterinizin hayallerine kavuşmasını sağlayabilecek misiniz?

Geliştirici tarafından yayınlanan oynanış videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Millie'yi Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynayabilirsiniz.

YORUMLAR