MIMPI ile Zorlu Bir Yolculuğa Çıkmaya Hazır mısınız?

Popüler mobil oyun geliştiricisi Crescent Moon Games tarafından geliştirilen MIMPI, platform, bulmaca ve macera oyunlarını tek bir oyun içerisinde oyunseverlere sunan başarılı bir yapım. Sevimli köpek MIMPI'nin sahibini bulmak için çıktığı yolda başından

Popüler mobil oyun geliştiricisi Crescent Moon Games tarafından geliştirilen MIMPI, platform, bulmaca ve macera oyunlarını tek bir oyun içerisinde oyunseverlere sunan başarılı bir yapım.

Sevimli köpek MIMPI'nin sahibini bulmak için çıktığı yolda başından geçen maceralarına konuk olacağımız oyun oldukça sürükleyici ve eğlenceli.

Benzersiz bulmacaların, 8 farklı oyun dünyasının, etkileyici grafiklerin ve çok daha fazlasının oyunseverleri beklediği MIMPI, her yaş grubundan oyunsever tarafından oynanabilecek şekilde hazırlanmış.

Geliştirici ekip tarafından MIMPI için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS işletim sistemine  sahip mobil cihazlarınız üzerine indirerek, oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR