Minecraft ve Skyrim'i Birleştiren Conan Exiles

Eğer hem Minecraft hem de Skyrim oynamayı seviyorsanız size güzel bir haberimiz var; geliştirilmekte olan ve kısa bir süre sonra oynanabilecek Conan Exiles size aradığınız karışımı sunacak bir oyun. Açık dünya tabanlı bir hayatta kalma oyunu olan Conan Ex

Eğer hem Minecraft hem de Skyrim oynamayı seviyorsanız size güzel bir haberimiz var; geliştirilmekte olan ve kısa bir süre sonra oynanabilecek Conan Exiles size aradığınız karışımı sunacak bir oyun.

Açık dünya tabanlı bir hayatta kalma oyunu olan Conan Exiles'de Barbar Conan'ın fantastik dünyasına konuk oluyoruz. Oyundaki maceramıza bir çarmıha gerilmiş halde başlamaktayız. İnfaz edilmekten kurtulduktan sonra ise güçlünün hakim olduğu bu dünyada hayatta kalmak için mücadele etmemiz gerekiyor, bu iş için çevremizi keşfederek avlanmalı, kendimize bir sığınak inşa etmeli ve diğer oyunculara karşı kendimizi savunmalıyız.

Conan Exiles'da tıpkı Skyrim gibi uçsuz bucaksız bir harita üzerinde dilediğimiz yere gidebiliyoruz ve FPS kamera açısıyla oyunu oynayabiliyoruz. Bunun yanısıra oyundaki bina inşa etme sistemi bize Minecraft'u hatırlatıyor. Ayrıca avlanmak ve kendimizi savunmak için kullanacağımız silahları da biz yapabiliyoruz.

Yayınlanan bu geliştirici günlüğü videosunda Conan Exiles'ta ne yapabileceğimizden ve oyunda ne tür içeriklere yer verileceğinden bahsediliyor. Conan Exiles, 31 Ocak tarihinde Steam üzerinde erken erişimde çıkış yapacak.

YORUMLAR