Mines of Mars Tanıtım Videosu

Mines of Mars, popüler mobil oyun geliştiricisi Crescent Moon Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen sıradışı bir rol yapma oyunudur. Oyunda Mars'ın karanlık sırlarını keşfetmesi için görevlendirilmiş bir madencinin kontrolünü elin

Mines of Mars, popüler mobil oyun geliştiricisi Crescent Moon Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen sıradışı bir rol yapma oyunudur.

Oyunda Mars'ın karanlık sırlarını keşfetmesi için görevlendirilmiş bir madencinin kontrolünü elinize alarak hem kendi göreviniz olan maden çıkarma işini üstlenecek hem de karşınıza çıkacak olan düşmanlarınıza karşı kendinizi korumaya ve hayatta kalmaya çalışacaksınız.

İhtiyacınız olan tüm madenleri toplaya ve sahip olduğunuz farklı silahları kullanarak düşmanlarınıza karşı kendinizi korumaya çalışacağınız oyunun farklı atmosferi sizi kendisine bağlayacak.

Geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Mines of Mars'ı Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR