Mini Dash Tanıtım Videosu

Mini Dash, mobil kullanıcıların Android, iOS ve BlackBerry işletim sistemine sahip cihazları üzerinde oynayabilecekleri hızlı, eğlenceli, sürükleyici ve bağımlılık yapan bir platform oyunudur. Karşınıza çıkan tüm engelleri ve tuzakları atlatmanız gereken

Mini Dash, mobil kullanıcıların Android, iOS ve BlackBerry işletim sistemine sahip cihazları üzerinde oynayabilecekleri hızlı, eğlenceli, sürükleyici ve bağımlılık yapan bir platform oyunudur.

Karşınıza çıkan tüm engelleri ve tuzakları atlatmanız gereken bölümleri, kontrolünü elinize aldığınız kahramanınız yardımıyla en kısa sürede tamamlamaya çalışacağınız Mini Dash, eski platform oyunlarını tekrar gün yüzüne çıkaran bir yapım.

Sürekli olarak koşacağınız, zıplayacağınız ve engelleri atlamaya çalışacağınız hızlı bir oynanışı sizlere sunan oyun, aynı zamanda oldukça basit kontrollere sahip.

Oynayabileceğiniz kaliteli bir platform oyunu arıyorsanız, Mini Dash'i mutlaka denemenizi öneririm. Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android, iOS ve BlackBerry cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR