Mobfish Hunter Tanıtım Videosu

Mobfish Hunter, popüler mobil oyun geliştiricisi Appxplore tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli ve yenilikçi bir oyundur. 2020 yılında geçen oyunda amacınız, denizlerde yaşayan mutasyona uğramış balıkları kontrol etti

Mobfish Hunter, popüler mobil oyun geliştiricisi Appxplore tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli ve yenilikçi bir oyundur.

2020 yılında geçen oyunda amacınız, denizlerde yaşayan mutasyona uğramış balıkları kontrol ettiğiniz deniz mayını yardımıyla avlamak.

5 farklı oyun dünyası üzerinde denizleri temizlemeye çalışacağınız oyunda, kontrol ettiğiniz deniz mayınını özelleştirebilir ve 9 çılgın silahtan istediklerinizi oyun içerisinde kazandığınız altınlar yardımıyla satın alabilirsiniz.

Öncelikli olarak balıklardan sıyrılarak olabildiğince derinlere yol almaya çalışacağınız oyunun ikinci kısmı olan dönüş sırasında da karşınıza çıkan balıkları arka arkaya avlayarak kombolar yapmaya ve yüksek puanlar toplamaya çalışacaksınız.

Geliştirici ekip tarafında yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Mobfish Hunter'ı Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR