Mobil Oyunlar: 2014'ün En Kötüleri

Kim Kardashian: Hollywood Amerika'lı ünlü insan Kim Kardashian, bu sene yer aldığı mobil oyun projesiyle oyun dünyasının en büyük kabuslarından biri olmayı başardı. Ünlü olma rehberi tarzında bir macera oyunu sunan Kim Kardashian: Hollywood isimli oyun, u

Kim Kardashian: Hollywood

Amerika'lı ünlü insan Kim Kardashian, bu sene yer aldığı mobil oyun projesiyle oyun dünyasının en büyük kabuslarından biri olmayı başardı. Ünlü olma rehberi tarzında bir macera oyunu sunan Kim Kardashian: Hollywood isimli oyun, uygulama içi satın alma seçenekleriyle aksesuarlar alıp hayran kazandırma gibi fonksiyonlarla dolarken büyük bir merakla indirilip oynanan oyun yıl sonuna kadar büyük bir kazanç da elde etti. Bu sebepten dolayı iyi oyun üretme çabasında olan şirketlerin de motivasyonu oldukça kaçmış olabilir.

Don't Poo On Me

Dünyanın en basit oyun modellerinden birine çirkinlik katmayı başaran Don't Poo On Me, kalitesiz grafiklerin mide bulandırıcı oyun içi engellerle buluştuğu bir noktada duruyor. Tepeden üstünüze insan dışkıları yağarken sizin amacınız hepsinden olabildiğince sıyrılmaya çalışmak olacak. Size sunulan tek opsiyon karakteri sağa ve sola sürüklemek.

Money Boss Run

Sonsuz koşu oyunu furyasına özenmekle kalmayıp seviyeyi ayaklar altına alan Money Boss Run isimli bu oyun çıplak bir vatandaşın sokakta dolaşmasını konu alıyor. Sağ ve sol manevralarla trafikte şerit değiştirirken etrafa saçılmış olan paraları topluyorsunuz ve yolun ortasında duran insanlara çarpmamayı deniyorsunuz. Sabır çatlatacak kadar kötü bir oyun olduğunu belirtmek isterim.

Manly Men

Dövüş oyunu yapmak için lazım olan her şeyi eksik yapan bir çalışmanın eseri olan Manly Men, bunun dışında kendi orjinal fikirlerini katmayı denemiş ama çok açık bir şekilde olmamış. Dövüşçü adamlara kadın çamaşırları giydirerek farklı bir hava yansıtacağını düşünen yapımcılar ilk 3 saniyede güldürüyorlar, ama gerçekten de sadece 3 saniye süren bu gülümsemenin yerini son derece sinir bozucu oyun mekanikleri bırakıyor.

Dungeon Keeper

EA Games'in açık bir şekilde mobil oyuncuları söğüşlemek için yaptığı bu oyun uygulama iç satın almalar konusunda son noktalara ulaşmayı başaran bir numune. Bir PC klasiği olarak güzel bulunan tüm özellikleri mobilde bekçiyle koruyan Dungeon Keeper, keyifli bir oyun deneyimini yüksek miktarlarda satıyor. Haliyle, oyun klasiklerinden biri sayılacak olan bu oyuna da ciddi bir leke düşürülmüş oluyor.

YORUMLAR