Mobil Oyunlar 36

Poo Run Sewer İnsandan bünyesinden koptuktan sonra kanalizasyona düşen bir dışkı parçasının epik özgürlük macerasını anlattığını ima eden yapımcıların aklında ne tür hınzırlıklar vardı bilinmez, ama Poo Run Sewer mobil oyun dünyasında başarılamayan bir ça

Poo Run Sewer

İnsandan bünyesinden koptuktan sonra kanalizasyona düşen bir dışkı parçasının epik özgürlük macerasını anlattığını ima eden yapımcıların aklında ne tür hınzırlıklar vardı bilinmez, ama Poo Run Sewer mobil oyun dünyasında başarılamayan bir çalışmaya imza atıyor. Haritanın sizi zorla yerinizden etmediğine tanık olduğunuzda mutlu olacaksınız. Sonsuz koşu dinamiklerinden arındırılmış olan bu oyun yön butonları ve zıplama komutuyla kontrolün tamamen sizde olduğu bir yapıya sahip

Space Marshals

Kısa zamanda Android'e de gelmesi beklenen Space Marshals, başarılı bir izometrik shooter oyunu. Çizgi roman benzeri grafiklerle Team Fortress'ı hatırlatırken basit zombie shooter oyunlarından ciddi bir farklılık gözetmek de mümkün. Bunun başlıca sebepleri harita içerisinde gizlenerek hareket edebilmeniz ve bölüm tasarımında yer alan nesnelerin hareket edebilmesi. Seviyeyi bir kademe yükselten bu oyunun başarı potansyeli yüksek.

Blackmoor

Sidescroller action tadında olan Blackmoor isimli bu oyun, Mega Man ve Castlevania gibi oyunları başarılı yönlerini kullanarak eğlenceli bir kompozisyon oluşturmayı başarmış. iOS için paralı olarak sunulan Blackmoor, Android kullanıcıları için ücretsiz. Strider ve Jason gibi kült isimlere benzeyen karakterleriyle gönülleri fethetmeye çalışan oyun özensiz grafiklere rağmen oldukça eğlenceli.

Forest 2

Forest serisinin ikinci oyunu birinci oyundan farklı bir ürün ortaya koymayı başarıyor. Slenderman ekolünden gelip aynı oyun tarzıyla yükselen ilk çalışmanın ardından oyunu hazırlayanlar belli ki kendilerine daha serbest bir çalışma alanı bulmuşlar. Korku oyunlarını seviyorsanız ilginizi çekebilecek olan Forest 2, farklı mekanlar ve daha beklenmedik gerilim sahneleriyle göz atmaya değer bir çalışma.

LEGO® ULTRA AGENTS Antimatter

LEGO'nun mobil oyun dünyasındaki başarısını artık tartışmaya gerek kalmadı. Her fırsatta başka bir marka ile olsun veya kendi tescilli alt ürünleri olsun oyun piyasasına adım atan LEGO, Antimatter ile ULTRA AGENTS serisini devam ettiriyor. Aksiyon ve interaktif çizgi roman dinamiklerini bir araya getiren oyunda mobil kullanıcıları zorlamayan kontroller ile keyifli oyun sezonları geçirmek mümkün. LEGO ile hazşır neşir olanların kaçırmaması gereken bir oyun!

N.O.V.A. 3: Freedom Edition

Gameloft'un prestij amaçlı olarak seneler sonra ücretsiz olarak tekrar piyasaya sürdüğü N.O.V.A. 3: Freedom Edition, uygulama içi satın alma seçeneklerinin de ortadan kaldırıldığı göz alıcı bir bilim kurgu ve shooter oyunu. Oyun içi dinamikler size birinci şahıs, üçüncü şahıs ve galeri shooter tarzı alternatifler sunarak kendini tekrarlamayan bir deneyim sunuyor.

YORUMLAR