Mobil Oyunlar #3

Her hafta olduğu gibi en iyi android oyunları ve en iyi iphone oyunları bu videoda. Son oyun hariç tümü ücretsiz olan oyunları sitemizden indirebilirsiniz. Drift Draft Destroy Dolmuş Driver'ın üreticileri tarafından tasarlanan bu oyunda amacınız arkadaşla

Her hafta olduğu gibi en iyi android oyunları ve en iyi iphone oyunları bu videoda. Son oyun hariç tümü ücretsiz olan oyunları sitemizden indirebilirsiniz.

Drift Draft Destroy

Dolmuş Driver'ın üreticileri tarafından tasarlanan bu oyunda amacınız arkadaşlarınıza karşı hem yarışıp, hem drift yapmak, hem de onlara çeşitli saldırılar yaparak geri düşmelerini sağlamak.

Coloround

Renk eşleştirme oyunlarının değişik bir çeşidi olan Coloround'da amacınız etraftan gelen renkli topları ortadaki dairenin doğru renkli kısımlarına denk getirmeniz.

Powder

Bu haftaki listemizin değişik oyunlarından birisi olan Powder'da amacınız küçük karenizi ağaçlara veya kayalara çarpmamak.

Cube Jump

Frogger şekil değiştirmeye devam ediyor. Bu sefer de karşımıza küp olarak çıkıyor.

Tiny Auto Shop

Küçük bir tamirhaneniz olsun istiyorsanız bu oyunla önce bir yeteneğinizi kontrol edebilirsiniz. Ama tabiki işi temelinden öğrenmek her zaman daha iyidir

Incredible Toys

Bu haftanın bonus oyunu olan Incredible Toys malesef ücretli bir oyun. Videodan da görebileceğiniz üzere bir kaç farklı platformu birleştirmiş bir oyun.

YORUMLAR