Mobil Oyunlar Bölüm 30

Offroad Legends 2 Birinci oyunu milyonlarca insan tarafından indirilmesine rağmen hodri meydan diyen Offroad Legends 2, her zamankinden daha iyi grafikler, daha başarılı bir fizik motoru ve çocuk dostu oyun modu ile yeni oyunseverler kazanmak için büyük ç

Offroad Legends 2

Birinci oyunu milyonlarca insan tarafından indirilmesine rağmen hodri meydan diyen Offroad Legends 2, her zamankinden daha iyi grafikler, daha başarılı bir fizik motoru ve çocuk dostu oyun modu ile yeni oyunseverler kazanmak için büyük çabalar harcıyor. Mobil cihazınızın grafik kapasitesini sonuna kadar kullanan bu oyunda birçok yeni pist ve araç var. Hill Climb Racing modasını daha kaliteli bir prtama sokan oyun bağımlılık yapabiliyor. GamePad desteği ise apayrı bir bonus.


Call of Duty: Heroes

Call of Duty serisini alıp Clash of Clans tarzı bir oyuna çeviren bu çalışma ilk başta insanlarda "olur mu öyle şey?" gibi soru işaretlerinin belirmesine neden olabilecekken hikayeyi zenginleştiren Call of Duty karakterleri sayesinde kendinizi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Ekonominizi geliştirin, askeri üssünüze yeni binalar ekleyin ve ürettiğiniz askerlerle rakiplerinize savaş açın. Paranız arttıkça bu işleri daha da büyük çapta gerçekleştirebiliyorsunuz. Ücretsiz olan bu oyunda uygulama içi satın alma seçeneklerine dikkat edin.


Bruce Lee: Enter the Game

Dövüş sanatı denince akla gelen ilk isimlerinden biri olan Bruce Lee, Türkçe destekli bu oyunda küllerinden doğmayı başarıyor. Başarılı bir beat'em up oyunu olan Bruce Lee: Enter the Game, haşmetli abimizin sinema kariyerine referans vermek konusunda titiz bir profil çiziyor. Eski filmlerdeki kostümleri ve silahları eksik olmayan Bruce Lee ile parmak sürükleyerek etrafınızdaki rakipleri pataklıyorsunuz. 70'li yılların uzakdoğu aksiyonu sizin ilgi alanınıza giriyorsa bu oyun pastanıza kremşanti gibi gelecektir.


Help Me Jack: Atomic Adventure

Başarılı grafikleriyle ve sevimli karakterleriyle bizde her yaştan oyuncuyu tavlayabilecek bir izlenim bırakan Help Me Jack: Atomic Adventure, Aksiyon ve RPG'yi bir araya getirken oyuncuyu fantastik evren klişesinden uzaklaştırıyor. Daha modern ve deneysel bir izlenim uyandıran bir atmosferde kahramanımız Jack sizin kontrolünüzde. Mobil oyun kalitesini yükselten bir çalışma olan bu oyun, özellikle Nintendo 3DS ve PlayStation Vita kalitesinde oyun arayanların iştahını kabartıyor.


Godus

Peter Molyneux yapacağını yaptı, ve tanrıcılık simülasyonu Godus'u mobil cihazlara getirdi. iOS'ta çıkar çıkmaz büyük bir hayran kitlesi yaratan oyunun Android'e çıkması sabırsızlıkla bekleniyordu. Godus'ta amacınız taş devrinden sıyrılamayan insanları vaadedilmiş topraklara ulaştırmak ve medeniyet geliştirmelerinde yardımcı olmak. Ekran içerisinde yapacağınız her dokunuşla tanrının eliymiş gibi hissedeceksiniz ve yer şekillerini kolaylıkla değiştireceksiniz. Editörlerimizden Yiğit kayıplarda ve en son bu oyunu oynarken görülmüştür.


Turbo Dismount

Kaza simülasyonu sevenler için biçilmiş kaftan olan Turbo Dismount, sade poligon grafiklerini oyunun karakteristiklerine başarılı bir şekilde aktarıor. Açık dünya oyunlarında kaza denemeleri yapmaktan kendinizi alamıyorsanız bu oyun sizin aradığınız ilaç. Başarılı fizik motoru her türlü araç çarpışmasını görüntülemenizi sağlıyor ve araç içerisinde bulunan yolcuların yaşadığı donucu da görüntülüyor. Zaman öldürmek için eşsiz bir oyun olduğunu belirtmek istiyorum.


YORUMLAR