Mobil Oyunlar Yeni Sezon

Toto Totems - iOS, Android Hafızaya dayalı bir mobil oyun olan Toto Totems, her yaştan oyunsevere uygun bir seçenek. Oyundaki temel amacımız kısa bir süre boyunca gösterilen heykellerin renk sırasını ezberlemek ve daha sonra aynı sırayı oluşturmak. Elbett

Toto Totems - iOS, Android

Hafızaya dayalı bir mobil oyun olan Toto Totems, her yaştan oyunsevere uygun bir seçenek. Oyundaki temel amacımız kısa bir süre boyunca gösterilen heykellerin renk sırasını ezberlemek ve daha sonra aynı sırayı oluşturmak.

Elbette bunu gerçekleştirebilmek için çok iyi bir hafızaya sahip olmamız gerekiyor. Uzun soluklu bir deneyim vaat eden Toto Totems, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz en iyi oyunlardan birisi.

Tower Defense: Infinite War - iOS, Android

Klasik kule savunma oyunları çizgisinde ilerleyen Tower Defense: Infinite War, ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir strateji oyunu. Hikayemiz her zaman olduğu gibi saldırıda bulunan düşmanları kulelerimizle yok etmek üzerine kurulu. Farklı özelliklerdeki bu kuleleri düşman birimlerinin izleyeceği rota üzerindeki noktalara inşa ederek her birini yok etmeye çalışıyoruz.

Canlı grafikleri, bol silah seçenekleri ve düşman çeşitliliği ile asla monotonlaşmayan Tower Defense: Infinite War, ücretsiz fakat yüksek kaliteli bir strateji oyunu arayanların kaçırmaması gereken bir seçenek.

tap tap tap - iOS, Android

Oyunun kendisi de en az ismi kadar ilginç. Müzik odaklı bir oyun olan tap tap tap'ta ekranda beliren komutları hızlı bir şekilde yerine getirmeye çabalıyoruz. Tavsiyede bulunmak gerekirse, bu oyunu mutlaka arkadaşlarınızla birlikte oynayın. Aynı ekran üzerinde iki kişinin mücadelesi çok daha eğlenceli sonuçlar doğuruyor.

Hareketli ritimlerle ve sade bir görsel konseptle sunulan tap tap tap, beceri ve reflekse dayalı oyunlar oynamaktan keyif alanların seveceği türden bir oyun.

Traffic Light Control Simulator - iOS (5,29TL), Android

Şaşırtıcı bir şekilde iOS versiyonu 5.29 TL gibi yüksek sayılabilecek bir fiyata sahip olan Traffic Light Control Simulator, her şeye rağmen mutlaka denenmesi gereken bulmaca oyunlarından birisi. Neyse ki Android kullanıcıları bu konuda daha şanslılar.

Oyundaki temel amacımız trafik ışıklarını kontrol ederek arabaların kaza yapmasına ve trafiğin sıkışmasına mani olmak. Grafik olarak pek iyi olduğu söylenemez fakat keyif seviyesi yükseklerde geziyor.

Soccer Manager 2015 - iOS, Android

Futbol tutkunlarına hitap eden Soccer Manager 2015, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir menajerlik oyunu. Hem iOS hem de Android cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış olan bu oyunda, dünyanın önde gelen futbol kulüplerini seçebiliyor ve kendi takımımızı oluşturarak başarıya giden basamakları teker teker tırmanabiliyoruz.

Kapsamlı içeriği ile beğenimizi kazanan Soccer Manager 2015, futbol oyunlarından hoşlanan kitlenin denemesi gereken oyunlardan biri.

Mountain Goat Mountain - iOS, Android

Mountain Got Mountain, bu haftanın bonus oyunu! Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kontrolümüze verilen keçiyi dağa tırmandırmaya çalışıyoruz. Ekranın sağına ve soluna yapacağımız dokunuşlar ile keçiyi kontrol edebiliyoruz fakat bu noktada çok dikkatli olmamız gerekiyor. Aksi halde yolumuzda bolca bulunan tuzaklardan birine yem olmamız işten bile değil.

Oyunun en güzel yanı, kaliteli ve canlı grafikleri. El becerilerinize güveniyorsanız Mountain Got Mountain, denenmesi gerekenler listenizde bulunmalı.

YORUMLAR