Mobil Uygulamalar 32

WAVE Scheduler Android ve iOS platformları üzerinde kullanabileceğiniz etkili bir toplantı ve iş planlama uygulaması olan WAVE Scheduler ile hızlı bir şekilde toplantılarınızı düzenleyebilir ve düzenlediğiniz toplantılara insanları davet edebilirsiniz. Bu

WAVE Scheduler

Android ve iOS platformları üzerinde kullanabileceğiniz etkili bir toplantı ve iş planlama uygulaması olan WAVE Scheduler ile hızlı bir şekilde toplantılarınızı düzenleyebilir ve düzenlediğiniz toplantılara insanları davet edebilirsiniz. Bu noktada toplantıya davet ettiğiniz kişilerin, belirlemiş olduğunuz toplantı saatinde müsait olup olmadıklarını da görerek, isterseniz toplantı saatini ileriye alabilirsiniz.

EveryDay ToDo List

Günlük yapmanız gereken işleri veya alışverişiniz sırasında almanız gereken şeyleri unutmaktan yakınıyorsanız, sizin de bir yapılacak işler uygulamasına ihtiyacınız var demektir. Bu noktada Android ve iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz başarılı bir yapılacak işler listesi uygulaması olan EveryDay ToDo List, işinizi tam anlamıyla görecektir. Aynı zamanda uygulama üzerinde yer alan hatırlatma özelliği sayesinde, tüm işlerinizi zamanında gerçekleştirebileceksiniz.

Yoga for Weight Loss

Kilo vermek için şimdiye kadar denediğiniz yollar işe yaramadı mı? Peki hiç Yoga yaparak kilo verebileceğinizi düşünmüş müydünüz? Yoga for Weight Loss, klasik Yoga hareketlerini günlük egzersiz hareketleriyle birleştirerek sizlere zayıflayabilmeniz için geçerli bir seçenek sunan uygulamardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Uygulama üzerinde yer alan hareketleri günlük olarak yaparak, kilo verme yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

DeviantArt

Uzun yıllardır internet üzerinde yer alan en popüler fotoğraf ve resim paylaşma sitelerinden bir tanesi olan DeviantArt, en sonunda web sitesiyle aynı adı taşıyan mobil uygulaması olan DeviantArt'ı Android ve iOS platformları üzerinde kullanıcılarıyla buluşturdu. Web sitesi üzerinde gerçekleştirebildiğiniz tüm işlemleri mobil uygulama yardımıyla da gerçekleştirmenize olanak sağlayan uygulama sayesinde kullanıcı hesabınızı yönetebilir, popüler resimleri görüntüleyebilir, diğer kullanıcıların paylaşımlarına göz gezdirebilir veya yorum atabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Boş zamanlarınızda dünya üzerinde yer alan farklı fotoğrafçılar tarafından çekilen fotoğraflara göz atabilir veya ressamlar tarafından çizilen resimleri DeviantArt uygulaması yardımıyla görüntüleyebilirsiniz.

MHRS Mobil

Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan resmi bir uygulama olan MHRS Mobil (Hastane Randevu Merkezi) uygulaması sayesinde devlet hastanelerinin istediğiniz bölümlerinden mobil cihazlarınız üzerinden kolayca randevu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken TC Kimlik Numaranız, adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve doğum yeriniz gibi bilgilerin olduğu formu doldurarak, kendinize ait kullanıcı hesabını oluşturmak ve ardından istediğiniz hastaneden hızlı bir şekilde randevunuzu almak.

YORUMLAR