Mobil Uygulamalar 33

Flock Küçük işyerleri ve işletmelerde çalışan kullanıcıların birbirleriyle sohbet etmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olan Flock, sahip olduğu çapraz platform desteği sayesinde neredeyse tüm platformlar üzerinde kolayca kullanıla

Flock

Küçük işyerleri ve işletmelerde çalışan kullanıcıların birbirleriyle sohbet etmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olan Flock, sahip olduğu çapraz platform desteği sayesinde neredeyse tüm platformlar üzerinde kolayca kullanılabiliyor. Sade ve kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde her seviyeden mobil kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği uygulama sayesinde dosya gönderme işlemleri de oldukça etkin şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Eventz

İzmir'de ikamet eden kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış bir etkinlik uygulaması olan Eventz ile İzmir'in eğlence mekanlarında gerçekleşecek olan etkinliklerden, konserlerden ve çok daha fazlasından kolayca haberdar olabilirsiniz. Tarih sırasına göre farklı mekanlarda düzenlenecek olan tüm etkinlikleri mobil cihazlarınız üzerinden takip etmenize olanak sağlayan Eventz, eğlenceyi mobil cihazlarınız aracılığıyla sizlere sunuyor.

Hidely

Mobil cihazlarınız üzerinde yer alan fotoğraflarınızı şifrelemenize olanak sağlayan Hidely, bu sayede kişisel gizliliğinizi korumanıza olanak sağlayan başarılı bir uygulama olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hidely ile fotoğraf galeriniz üzerinde yer alan tüm fotoğraflarınızı, kendi belirleyeceğiniz bir şifre yardımıyla güvenle saklayabilir ve istediğiniz kişilerle bu fotoğrafları kolayca paylaşabilirsiniz.

Ping App

Oldukça popüler olan mesajlaşma uygulaması Yo'ya rakip olabilecek tarzda bir uygulama olan Ping App ile arkadaşlarınızı istediğiniz zaman Ping'leyerek, o an onları düşündüğünüzü kendilerine kolayca belirtebilirsiniz. Aynı şekilde arkadaşlarınız da uygulama yardımıyla sizi Ping'leyerek hislerinizin karşılıksız olmadığını sizlere gösterebilirler. Mesajlaşma uygulamaları üzerinde metinlerle boğuşmaktan sıkılan kullanıcılar için oldukça etkili bir çözüm sunan uygulama yardımıyla Ping'leşmek artık çok kolay.

Centrallo

Mobil cihazlarınız üzerinde yer alan notları, ses kayıtlarını, fotoğrafları veya başka bir deyişle tüm veri dosyalarınızı düzenli bir şekilde kategorize ederek saklayabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, Centrallo bu noktada şüphesiz ki en büyük yardımcılarınızdan bir tanesi olmaya aday. Sahip olduğu şifreleme ve dosya paylaşma seçenekleri sayesinde işlerinizi çok daha düzenli bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan uygulama, yoğun bir iş temposu içerisinde olan tüm kullanıcıların en büyük yardımcısı olacak.

YORUMLAR