Mobil Uygulamalar 35

FlightHero Bir uçuş takip uygulaması olarak adlandırabileceğimiz FlightHero ile farklı havayolu firmalarına ait tüm uçuşları mobil cihazlarınız üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Aynı zamanda havayolları üzerinde yer alan uçuş çizelgelerinin dışında v

FlightHero

Bir uçuş takip uygulaması olarak adlandırabileceğimiz FlightHero ile farklı havayolu firmalarına ait tüm uçuşları mobil cihazlarınız üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Aynı zamanda havayolları üzerinde yer alan uçuş çizelgelerinin dışında varış noktaları için hava durumu tahminlerine de FlightHero ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Wally

Kişisel gelirlerinizi ve giderlerinizi takip etmenin dışında tasarruf yapmak için de kullanabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, Wally bu iş için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Sade arayüz tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde tüm gelirlerinizin ve harcamalarınızın kolayca çetelesini tutabileceğiniz uygulama ile aynı zamanda harcamalarınızı hangi mekanlarda kimlerle yaptığınızı da belirleyebiliyorsunuz.

Kwit

Sigara içen ve sigarayı bırakmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen etkili bir mobil uygulama olan Kwit; Android, iOS ve Windows Phone platformları üzerinde kullanıcılarla buluşan ücretli bir uygulama. Her ne kadar ücretli bir uygulama olsa da sigarayı bırakmanızı sağladığı zaman cebinize çok daha dost olacağını söylemeden geçemeyeceğiz. Sizleri sigarayı bırakmanız konusunda sürekli olarak motive eden ve motivasyon sürecinde sizleri küçük başarımlarla ödüllendiren uygulama gerçekten oldukça iyi düşünülerek hazırlanmış.

Runbit

Koşu veya yürüyüş uygulamalarını eğlenceli bir konsepte oturtarak kullanıcılarla buluşturan Runbit, o an bulunduğunuz konumu göz önünde bulundurarak harita üzerinde ulaşmanız ve yıldız toplamanız gereken ilginç mekanlara sizleri yönlendiriyor. Bu sayede hem siz yürüyüşünüzü veya koşunuzu yapmış oluyorsunuz hem de yeni yerleri keşfetme şansını elde ediyorsunuz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla da birbirinize meydan okuyarak yıldız savaşları yapabilir ve uygulamayı çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Runbit'in deneme sürümünde maksimum altı adet yıldız toplama şansınız olduğunu hatırlatmalıyım.

Dubblaj

Şu sıralar sosyal medya üzerinde oldukça popüler olan mobil uygulamalardan bir tanesi olan Dubblaj, eğlence anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor. İnternet üzerinde fenomen olmuş videoların veya içeriklerin ses kayıtlarını kullanarak kendi çektiğiniz videolara dublaj yapma olanağını sizlere tanıyan uygulamanın yüzünüzü güldüreceğine eminim. İsterseniz kendi çekeceğiniz isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte çekeceğiniz videolar ile eğlenceyi katlayabilirsiniz.

YORUMLAR