Mobil Uygulamalar 36

LINE Stickers Popüler mesajlaşma uygulaması LINE için geliştirilen oldukça gelişmiş bir çıkartma uygulaması olan LINE Stickers ile arkadaşlarınızla aranızda geçen mesajlaşmaları ve sohbetleri çok daha renkli bir hale getirebilirsiniz. 1 milyondan fazla çı

LINE Stickers

Popüler mesajlaşma uygulaması LINE için geliştirilen oldukça gelişmiş bir çıkartma uygulaması olan LINE Stickers ile arkadaşlarınızla aranızda geçen mesajlaşmaları ve sohbetleri çok daha renkli bir hale getirebilirsiniz. 1 milyondan fazla çıkartmayı içerisinde bulunduran uygulama sayesinde, farklı kategoriler altında yer alan çıkartmalar arasından beğendiklerinizi seçebilir ve isterseniz etiketler yardımıyla arkaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

PumpUp

Sıradan egzersiz uygulamalarından sıkıldıysanız ve yenilikçi bir egzersiz uygulaması sayesinde kilo verme yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız PumpUp tam size göre bir uygulama. Android ve iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulama yardımıyla kendi çalışma programlarınızı oluşturabilir, kilonuzu takip edebilir ve uygulama komünitesinde yer alan kullanıcılar tarafından paylaşılan fotoğrafları görüntüleyerek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

Forest

Yaptığınız işe odaklanmaktan veya verimsiz bir şekilde çalışmaktan şikayetçi misiniz? Peki yaptığınız işe daha çok konsantre olabilmek için kullanabileceğiniz ve veriminizi arttırmanıza yardımcı olacak bir uygulama olduğunu söyleseydik ne derdiniz? Forest sahip olduğu farklı konseptiyle tam olarak veriminizi arttırmak için tasarlanan bir uygulama. Uygulamayı çalıştırdığınız zaman sizin için bir ağaç dikiyor ve açık olduğu zaman süresince ağacınızı sizin için yetiştiriyor. Tabii bu noktada yapmakta olduğunuz işi bırakarak telefonunuzu elinize alır ve başka bir uygulamayı karıştırmaya çalışırsanız ağacınız solmaya başlıyor. İşte bu nedenle yaptığınız işi yarım bırakmamanız oldukça önemli.

Tripwolf

Çevrimdışı navigasyon ve seyahat rehberi uygulaması olarak adlandırabileceğimiz Tripwolf sayesinde gerçekleştirdiğiniz seyahatler ve geziler çok daha keyifli bir hal alacak. Özellikle yurtdışına veya şehirdışına çıktığınız zamanlarda adeta sizin kurtarıcınız olacak olan uygulama ile gezmeniz ve görmeniz gereken yerleri kolayca görebileceğiniz gibi aynı zamanda yemek yiyebileceğiniz ve güzel zaman geçirebileceğiniz mekanları da hızlıca bulabilirsiniz. Bu noktada diğer kullanıcılar tarafından farklı mekanlar için yapılan yorumları ve paylaşılan fotoğrafları da görüntüleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Avea Arabam

Avea tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan uygulamalardan bir tanesi olana Avea Arabam ile bundan sonra arabanızı nereye park ettiğinizi asla unutmayacaksınız. Peki bu nasıl mı olacak? Oldukça kolay. Tek yapmanız gereken şey arabanızı park ettikten sonra, arabanızın o anki konumunu uygulama yardımıyla belirlemek. Sonrasında tekrar arabanızın nerede olduğunu bulmak için uygulamayı açmanız ve harita üzerinde arabanızın olduğu yere doğru ilerlemeniz yeterli.

YORUMLAR