Mobil Uygulamalar Bölüm 31

Her hafta olduğu gibi bu hafta da beş adet mobil uygulamayla karşınızdayız. Bu haftaki uygulamalarımız oldukça farklı ihtiyaçlara yönelikler ve bu nedenle yeni uygulamalar denemek isteyen kullanıcılar videomuzdaki uygulamaları beğenirlerse denemekten çeki

Her hafta olduğu gibi bu hafta da beş adet mobil uygulamayla karşınızdayız. Bu haftaki uygulamalarımız oldukça farklı ihtiyaçlara yönelikler ve bu nedenle yeni uygulamalar denemek isteyen kullanıcılar videomuzdaki uygulamaları beğenirlerse denemekten çekinmesinler. Dilerseniz lafı çok uzatmadan hemen uygulamalara kısaca değinelim ve indirme bağlantılarını da verelim.

Wire

Wire uygulaması yeni bir mesajlaşma uygulaması arayanların denemeleri gerekenlerden bir tanesi. Eski Skype ekibi tarafından yaratıldığı için kullanıcıların ihtiyaçlarına fonksiyonel anlamda cevap verebiliyor ve ayrıca oldukça güzel görünen bir arayüze sahip. Uygulama içerisinde bulunan yazılı mesaj gönderme, resim gönderme, link paylaşma, video paylaşma ve HD ses kaydı gönderme gibi pek çok mesajlaşma seçeneği onun oldukça geniş bir kullanıcı tabanının ihtiyaçlarına cevap verebilmesini sağlıyor.

Visage Lab

Visage Lab uygulaması, fotoğraflarında nasıl göründüğünden memnun olmayan kullanıcıların deneyebilecekleri ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi. Uygulama içerisinde bulunan seçenekleri kullanarak sivilceleri yok edebilir, dişleri beyazlatabilir, kırmızı gözleri kaldırabilir, hatta diğer filtre ve efekt seçeneklerinden faydalanarak fotoğrafları daha da güzel hale getirebilirsiniz. Sosyal ağ paylaşım butonları sayesinde onları dostlarınızla paylaşmak da oldukça kolay bir hale geliyor.

Sworkit Personal Trainer

Günlük yaşamın keşmekeşi içerisinde spor yapmaya ya da egzersizlere pek bir vakit ayıramadığımız ortada. Sworkit Personal Trainer uygulaması tam da bu amaçla hazırlanmış ücretsizlerden birisi olarak karşımıza çıktı ve sunduğu mini egzersiz paketleriyle her boş vaktinizde biraz da olsa egzersiz yapabilmenize yardımcı oluyor. Uygulama içerisinde bulunan egzersizlerin varolan boş vaktinize göre düzenlenebilmeleri sayesinde yoğunluğunuz ne olursa olsun kendinize uygun bir spor programı bulabileceğinize eminim.

Tekir

Tüm mağazaların veya ürün kategorilerinin nerede indirimde olduğunu veya kampanyaya dahil olduğunu tek tek kontrol etmek neredeyse imkansız ve bu sorunun üstesinden gelmek için hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi de Tekir. Uygulamayı kullandığınızda dilediğiniz ürün kategorileri veya mağazalarda ne zaman indirimler olduğu hakkında bildirimler alabiliyor, sadece moda değil banka kampanyalarına kadar onlarca konuda fikir sahibi olabiliyorsunuz. Eğer en uygun fiyata alışveriş yapmayı seviyorsanız denemeden geçmeyin derim.

Diyanet Takvimi

Diyanet Takvimi uygulaması evlerimizde bulunan maarif takvimini akıllı telefonlarımıza getiriyor ve bu takvimlerin üzerinde bulunan bilgileri bizlere dijital olarak sunuyor. Eğer kağıt israfı yapmayı sevmiyor ve hicri takvim, miladi takvim gibi takvimlere erişmek istiyorsanız Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan bu resmi uygulamaya göz atabilirsiniz. Her ne kadar dikey olarak çalışmasa da masanızda takviminizi açık bırakabilir ve günler arasında geçişler de yapabilirsiniz.

YORUMLAR