Molto ile Farklı Bir E-Posta Kutusu Deneyimini Yaşayın

Incredimail'ın yaratıcıları tarafından Android ve iOs platformları için geliştirilen yepyeni bir e-posta uygulaması olan Molto, kullanıcıların e-posta kutularına bakış açısını değiştiriyor. Mükemmel şekilde tasarlanmış olan modern arayüzü ve sahip olduğu

Incredimail'ın yaratıcıları tarafından Android ve iOs platformları için geliştirilen yepyeni bir e-posta uygulaması olan Molto, kullanıcıların e-posta kutularına bakış açısını değiştiriyor.

Mükemmel şekilde tasarlanmış olan modern arayüzü ve sahip olduğu gelişmiş özellikleri sayesinde kullanıcılara farklı bir e-posta deneyimi yaşatacak olan uygulama, bir e-posta istemcisinden daha çok bir mesajlaşma uygulaması havası uyandırmaktadır.

Gelen ve giden e-postalarınızı aynen bir sosyal yayın akışı gibi takip edebileceğiniz ve bunun dışında sosyal etkileşimlerde de bulunabileceğiniz uygulama Hotmail, Outlook, Yahoo, Gmail gibi bilinen tüm e-posta servisleri için destek sunmaktadır. Ayrıca POP3 ve IMAP protokolleri için de e-posta hesaplarınızı yapılandırmanıza olanak sağlamaktadır.

Molto için yayınlanan tanıtım videosunu izleyerek uygulamanın nasıl çalıştığını görebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla uygulamanın Android ve iOS sürümlerini mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR