Moov - Kişisel Egzersiz Koçunuz

Dünyanın ilk çoklu spor dalı yapay zekasına sahip olan kişisel egzersiz koçu Moov, giyilebilir ve monte edilebilir yapısıyla 5 farklı spor dalında en büyük yardımcınız olacak. Gerçek zamanlı interaktif egzersiz koçunuz olacak olan Moov, yapmakta olduğunuz

Dünyanın ilk çoklu spor dalı yapay zekasına sahip olan kişisel egzersiz koçu Moov, giyilebilir ve monte edilebilir yapısıyla 5 farklı spor dalında en büyük yardımcınız olacak. Gerçek zamanlı interaktif egzersiz koçunuz olacak olan Moov, yapmakta olduğunuz spor dalındaki tüm performansınızı kontrol eder ve kendinizi geliştirebilmeniz için sizlere kilit bilgiler sunmaktadır.

Sakatlık önleme, 3 boyutlu hareket sensörü, su geçirmeme ve daha birçok gelişmiş özelliğe sahip olan Moov, bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek olan ürünler arasında en çok dikkat çekenler arasında yer almaktadır.

Koşu, bisiklete binme, yüzme, boks ve vücut ağırlığı egzersizleri konusunda sizlere oldukça yardımcı olacak olan Moov, tüm spor aktivitelerinizi sizin için takip edere ve daha sonrasında size raporlar sunar.

Moov tarafından sizlere sunulan tüm çalışma programları ve vücut egzersizleri, biyomekanik ve spor bilim araştırmalarına dayanarak sertifikalı antrenörler tarafından hazırlanmaktadır.

Olası sakatlıkları önlemek için de sizlere tavsiyeler verecek olan Moov, eğlenerek spor yapmanızı sağlayacak. Moov için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve konu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR