Mortal Kombat X - Tüm Fatalityler (+18)

Mortal Kombat X'te tüm karakterler ile yapabileceğiniz Fatality ve X-Ray hareketlerini görebileceğiniz mükemmel bir video. Mutlaka izleyin!

Yaklaşık 2 hafta sonra çıkacak olan Mortal Kombat X'in heyecanı şimdiden tüm oyuncuları sardı. Uzun süredir oyundaki farklı karakterlere özel videolar teker teker yayınlandıkça sizlerle paylaşıyorduk. Önceki gün IGN tarafından paylaşılan videoda, oyundaki tüm karakterlerin Fatality hareketleri paylaşıldı. Belki hepsini daha önce ayrı ayrı izlediniz. Fakat bu videoda hepsini bir arada görme fırsatınız var. Ayrıca Fatality'ler dışında karakterlerin yaptığı tüm X-Ray hareketleri de bu video da izleyebiliyorsunuz.

Çıkmasını dört gözle beklediğimiz Mortal Kombat X'in bugüne kadar seri içerisinde en büyük değişim ve gelişim yaşanan oyun olacağı gerçek. Animasyonlar ve efektler ile tam bir görsel şölen tadında oynayacağımız oyunun sistem gereksinimleri biraz yüksek fakat kyeterli donanıma sahip bilgisayar kullanıcılarının kesinlikle kaçırmaması gereken bir oyun. Steam üzerinden önsatışı devam eden oyunu alıp indirmek için Mortal Kombat X İndir kısmına tıklamanız yeterli.

YORUMLAR