Mr Flap Tanıtım Videosu

Mr Flap, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği en renkli ve eğlenceli beceri oyunlarından bir tanesidir. Oynarken başınızı döndürecek olan oyunun yapısı, geçtiğimiz aylarda bir anda dünya genelinde popüler olan Flappy Bird ile aynı. Fa

Mr Flap, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların oynayabileceği en renkli ve eğlenceli beceri oyunlarından bir tanesidir. Oynarken başınızı döndürecek olan oyunun yapısı, geçtiğimiz aylarda bir anda dünya genelinde popüler olan Flappy Bird ile aynı. Fakat oyun yapısı dışında grafikleri ve diğer özellikleri tamamen farklılar.

Tamamen kendine özgü bir şekilde geliştirilen Mr Flap'de, Flap isimli kare  kutu şeklindeki kuşu, cihazlarınızın ekranlarına dokunarak uçurabilir ve bloklar arasından geçirebilirsiniz. Oyunda 1 pua nelde etmek için daire etrafında tam bir turu tamamlanız gerekiyor. Bu nedenle oyunda yüksek puan elde etmek oldukça zor diyebilirim. Ayrıca puanınız arttıkça oyun seviyesi zorlaşacak ve bir puan elde etmek için geçmeniz gereken blok sayısı gittikçe artacaktır.

Oynadıkça bağımlısı olacağınız ve eğleneceğiniz oyun sayesinde saatlerce keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyunu hem Android hem de iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen arkadaşlarınız ile birlikte puan yarışına girebilirsiniz.

Oyunun Android ve iOS versiyonlarını ücretsiz olarak indirmek  için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR