MSI Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi

Dünyanın lider donanım üreticilerinden olan MSI kullanıclara oyun bilgisayarı toplamanın ve montajının nasıl yapıldığını anlatan bir rehber video yayınladı. Bir oyun bilgisayarı toplamak standart bir bilgisayar toplamaktan çok daha karışık bir işlemdir; ç

Dünyanın lider donanım üreticilerinden olan MSI kullanıclara oyun bilgisayarı toplamanın ve montajının nasıl yapıldığını anlatan bir rehber video yayınladı.

Bir oyun bilgisayarı toplamak standart bir bilgisayar toplamaktan çok daha karışık bir işlemdir; çünkü kullanılan soğutma sistemleri ve oyun donanımları diğer standart bilgisayar parçalarına göre çok daha fazla bağlantı yapılmasını gerektirmektedir. Bu nedenle bu işin nasıl yapılacağını bilmiyorsak bir oyun bilgisayarı toplamamız için bize bir kılavuz gerekecektir.

MSI tarafından yayınlanan bu video adım adım montaj aşamalarını özetliyor. Anakart, işlemci, RAM modüllerinin ardından sıvı soğutma sistemi ve ekran kartı da monte ediliyor. Eğer bu işin meraklısıysanız bu video sizi oldukça aydınlatacaktır.

YORUMLAR