Myth Defense 2: DF Tanıtım Videosu

Myth Defense 2: DF eğer strateji oyunu oynamayı seviyorsanız tavsiye edebileceğimiz eğlenceli bir mobil kule savunma oyunudur. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz Myth Defense 2: DF hikayeye s

Myth Defense 2: DF eğer strateji oyunu oynamayı seviyorsanız tavsiye edebileceğimiz eğlenceli bir mobil kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz Myth Defense 2: DF hikayeye serinin ilk oyununun kaldığı yerden devam ediyor. İlk oyunda karanlık güçler ile aydınlığın temsilcileri çarpışmış ve kazanan taraf aydınlığın temsilcileri olmuştu. 2. oyunda ise karanlık tarafa geçiyoruz ve bozulan dengeyi yeniden sağlamaya çalışıyoruz. Bu iş için 20'in üzerinde farklı türe sahip savunma kulelerini kullanabildiğimiz gibi farklı uzmanlık alanlarına sahip tuzakları da kullanabiliyoruz.

Myth Defense 2: DF kule savunma oyunu türüne hareket eden zeminlere kule kurma ve düşmanları korkutan savunma kuleleri kurma gibi yenilikler de kazandırıyor.

Myth Defense 2: DF'yi indirmek için:

YORUMLAR