Navdy - Geleceğin Sürüş Deneyimi

Navdy, sürücülerin araçlarını kullanırken sürüş deneyimlerini oldukça kolaylaştıran, dikkatleri dağılmadan telefonlarındaki bildirimlere göz atmalarını ve çağrıları cevaplamalarını sağlayan hareket algılama özelliğine sahip bir taşınabilir projeksiyon cih

Navdy, sürücülerin araçlarını kullanırken sürüş deneyimlerini oldukça kolaylaştıran, dikkatleri dağılmadan telefonlarındaki bildirimlere göz atmalarını ve çağrıları cevaplamalarını sağlayan hareket algılama özelliğine sahip bir taşınabilir projeksiyon cihazıdır.

Navdy temelde Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzla veya iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonunuzla kablosuz bağlantı kuran bir heads up display - HUD gösterge sistemi. Navdy ile telefonunuzu eşleştirdikten sonra cihazın hareket sensörü sayesinde başparmağınızı yukarı kaldırarak çağrılarınızı yanıtlayabiliyorsunuz. Bunun yanında telefonunuzdaki bildirimleri takip edebiliyor, Navdy'i bir GPS sistemi olarak kullanabiliyorsunuz.

Navdy Google Maps, iMessage, WhatsApp, the Phone uygulaması, Twitter, Facebook, Takvim, Spotify, Pandora ve iTunes uygulamalarıyla uyumlu bir şekilde çalışabilmekte. Ayrıca cihaz iOS'a özel Siri desteğine de sahip.

YORUMLAR