Ne İndirsem? 28 Nisan - 4 Mayıs

Anodia (iOS) Breakout ve Arkanoid isimleriyle nam salan ve zamana adeta meydan okuyan bu oyun klasiği, yeni bölüm tasarımları ve orjinal fikirleriyle size ilk günkü heyecanını tekrar aktaracak.{ softwareId = 2072}  Mail Wise (Android) Android üzerinden Gm

Anodia (iOS)

Breakout ve Arkanoid isimleriyle nam salan ve zamana adeta meydan okuyan bu oyun klasiği, yeni bölüm tasarımları ve orjinal fikirleriyle size ilk günkü heyecanını tekrar aktaracak.

 

Mail Wise (Android)

Android üzerinden Gmail, Outlook, Yahoo Mail ve birçok farklı hesabı aynı anda yönetebileceğiniz, şık arayüzü ve kolay kullanımı ile dikkat çeken bir E-Posta İstemcisi.

Balanced (iOS)

Alışılagelmişin dışında bir Dijital Yaşam Koçu. Güzel renkleri ve animasyonları yanısıra, yaşam tarzınıza göre size 50'den fazla aktivite önerisinde bulunabilen bu uygulama kendinden emin.

 

Smurfs' Village (Android, iOS)

Şirinler Köyü, Gargamel tarafından yıkıldıktan sonra tekrar tüm dostları bir araya getirip kendi köyünüzü kurmanız gerekiyor. Köyünüz büyüdükçe çıkan yeni mini oyunların keyfini çıkarın.

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! (Android, iOS)

2010 yılında bağımsız oyun camiasında ilgi çeken bu oyun, alternatif bir mizah anlayışını ve adrenalini bir arada yaşamak isteyenler için ideal bir seçenek ve grafikleri göz dolduruyor.

YORUMLAR