Ne İndirsem? En İyi Spor Uygulamaları

7 Minute Workout Adından da anlaşılacağı gibi 7 Minute Workout sadece 7 dakikanızı ayırmanızı isteyen bir spor uygulamasıdır. Yoğun okul ve iş hayatı çoğu zaman spor yapmayı imkansız hale getiriyor. Fakat bu uygulama sayesinde spor salonlarına gitmeye iht

7 Minute Workout

Adından da anlaşılacağı gibi 7 Minute Workout sadece 7 dakikanızı ayırmanızı isteyen bir spor uygulamasıdır. Yoğun okul ve iş hayatı çoğu zaman spor yapmayı imkansız hale getiriyor. Fakat bu uygulama sayesinde spor salonlarına gitmeye ihtiyaç duymadan, evinizde 7 dakika ayırarak spor yapabilirsiniz.

Uygulamada farklı egzersiz tipleri mevcut. Kendinize uygun bir egzersiz planı çıkartabilir ve düzenli olarak onu uygulayabilirsiniz. Eğer vakit konusunda sıkıntınız varsa 7 Minute Workout tam da aradığınız uygulama olabilir.

Breeze

Spor yapmasak bile gün içerisinde belirli bir miktar kalori yakıyoruz. Breeze bu kalorileri hesaplamak adına geliştirilmiş kapsamlı bir uygulama. Gün içerisinde attığımız adımları tek tek hesaplayan bu uygulama ile gün sonunda ne kadar adım attığınızı görebilirsiniz.

Sade ve hoş görünen bir arayüze sahip olan Breeze sadece adımlarınızı değil diğer aktivitelerinizi de hesaba katıyor. Bu şekilde ne kadar kalori yaktığınıza dair daha kesin bilgilere erişebiliyoruz.

Runtastic

Spor uygulamaları denince akla ilk gelenlerden birisi olan Runtastic temel olarak yürüyüş ve koşu aktivilerinizi hesaplayan bir uygulama. Bu uygulamayı kullanarak çıktığınız yürüyüş ve koşularınızın mesafesini kesin olarak ölçebilirsiniz. Uygulamada yer alan harita fonksiyonu sayesinde ne kadar yol aldığınızı, nerelerde yürüdüğünüzü çok rahat bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Eğer spor tercihinizi açık havada yürüyüşten yana kullanıyorsanız, Runtastic mutlaka denemeniz gerekenler arasında.

Strava Running and Cycling

Özellikle bisiklet kullananlara tavsiye edebileceğimiz bir uygulama olan Strava Running and Cycling tıpkı Runtastic gibi aldığınız mesafeyi ölçen bir uygulama.

Bulunduğunuz şehri segmentlere ayıran Strava aynı segmentlerde bulunan kullanıcılar arasında sosyal iletişim ağı da kuruyor. Bu sayede sizinle aynı bölgede bulunan kullanıcılarla etkileşime girme şansına sahip oluyorsunuz.

Runtastic Push-Ups

Listenin son uygulaması yine Runtastic'ten geliyor. Şınav üzerine yoğunlaşan bu uygulama ile göğüs ve kol kaslarınızı efektif bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Özellikle spor salonuna gitmeye vakit bulamayan ve evde spor yapmak isteyenleri hedef alan Runtastic Push-Ups sayesinde daha fit bir vücuda kavuşabilirsiniz.

YORUMLAR