Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 1-7 Ağustos

Batman: Arkham Origins Warner Bros imzası taşıyan Batman: Arkham Origins temel olarak Injustice: Gods Among Us dinamiklerine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Oyunda detaylı grafikler ve bu grafiklere paralel kalitede ses efektleri yer almakta. Oyundaki amacım

Batman: Arkham Origins

Warner Bros imzası taşıyan Batman: Arkham Origins temel olarak Injustice: Gods Among Us dinamiklerine sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Oyunda detaylı grafikler ve bu grafiklere paralel kalitede ses efektleri yer almakta. Oyundaki amacımız karşımıza çıkan rakipleri birer birer pataklamak. Bunu gerçekleştirmek için elimizi ekranda sürüklememiz ve farklı hareket komboları gerçekleştirmemiz gerekiyor. Dövüş esnasında ortaya çıkan tepkiler ve ses efektleri gerçekten etkileyici.

Eğer Batman hayranıysanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Gaf Dağı

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir oyun olan Gaf Dağı oyunseverlere farklı bir deneyim yaşatıyor. Metin Uca'nın başrolünde yer aldığı bu oyunda bize sorulan sorulara belirli süre içerisinde cevap vermeliyiz.

Türkiye ve dünya sanatçılarının, politikacılarının ve önde gelen isimlerinin yaptıkları gafların soru olarak karşımıza çıktığı bu oyun hem genel kültür birikiminize katkıda bulunacak hem de eğlenceli vakit geçirtecek.

F18 Carrier Landing 2

Zorlu bir inişe hazır mısınız? F18 Carrier Landing 2'de son teknoloji jet savaş uçaklarının kokpitine tırmanıyoruz ve bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz.

Kalkış yaparken herhangi bir sorunla karşılaşmıyoruz. İşin zorluğu inişte hissediliyor. Piste inmek bir nebze kolay olsa da uçak gemisine iniş yapmak epey zor. Üstelik simülasyon modunu seçerseniz işler daha da zorlaşıyor.

Grafikleriyle dikkat çeken bu oyun rahatlıkla en iyi uçak simülasyonları arasına girebilir.

Bloodstroke

Bloodstroke aksiyon filmlerinin ünlü yönetmenlerinden John Woo imzaı taşıyan aksiyon dolu bir oyun. Bloodstroke'a ilk girdiğinizde dikkatinizi çizgi roman atmosferinde ilerleyen grafikler çekecek. Abartılı aksiyon sahneleri oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor.

Oyundaki amacımız Dr. Koorse'u ne pahasına olursa olsun korumak. Bu amaca hizmet edebilmek için karşımıza çıkan düşmanları elimizdeki silahlarla ortadan kaldırmalıyız. Aksiyon oyunları ilginizi çekiyorsa Bloodstroke mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı.

Might & Mayhem

RPG oyunlarından keyif alanların denemesi gereken oyunlar arasında yer alan Might & Mayhem'de aksiyon dolu bir maceraya çıakcaksınız! PvP savaşlarına katılacağımız oyunda yer alan karakterleri dilediğimiz gibi yönetebiliyoruz.

Tekli oyuncu modlarında karşılaşacağımız boss fight'lar oyuna zorlu bir hava katıyor. Bunları başarıyla tamamlayabilmek için elimizde bulunan askerleri güçlendirmeliyiz. Oyunda ayrıca onlien savaş modları da eklenmiş. RPG ve aksiyon oyunu dinamiklerini başarıyla harmanlayan Might & Mayhem hem iOS hem de Android için indirilebilir durumda.

Super Tank Arena Battles

Listenin en kötü oyununu yine sona sakladık. Eskiden büyük keyifle oynadığımız Tank 1990'nın başarısız bir benzeri olan bu oyunda tankların savaşına tanık oluyoruz. Grafiklerle modern çağa ayak uydurma çabasına girmiş fakat yetersiz içeriğiyle "yüklendikten hemen sonra silinen oyunlar" kategorisine rahatlıkla girebilecek bir oyun haline gelmiş.

YORUMLAR