Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 11-17 Temmuz

FIGHTBACK Testosteronun doruklarına çıkartan ve bizim de hayata bakış açımızı değiştiren FIGHTBACK, bir Aksiyon Bacı Kurtarma Oyunu. Tabii gücünüz yeterse! Oyunun kahramanı abimizin bacısını kaçıran alçaklar ise şehirde ne kadar gökdelen varsa kat kat diz

FIGHTBACK

Testosteronun doruklarına çıkartan ve bizim de hayata bakış açımızı değiştiren FIGHTBACK, bir Aksiyon Bacı Kurtarma Oyunu. Tabii gücünüz yeterse! Oyunun kahramanı abimizin bacısını kaçıran alçaklar ise şehirde ne kadar gökdelen varsa kat kat dizilmişler ve kalabalıklar halinde saldırıyorlar. Sizin göreviniz hem bacınıza sahip çıkmak, hem de sokak serserilerine delikanlılığın raconunu bilek gücünüzle göstermek. Kas, kolsuz gömlek, dar kot ve güneş gözlüğü gibi televizyon kahramanı her abinin ihtaiyaç duyduğu teçhizat da üstünüzde. Sizi bu saatten sonra kimse tutamaz!

SoulCraft 2

iOS, Android ve Windows Phone platformlarına çıkan ilk oyundan sonra serinin devamını sadece Android'e çıkaran yapımcılardan bir açılım beliyoruz. Nitekim, SoulCraft 2 diğer platformlara da çıkarsa haberini yine bizden alırsınız. Aksiyon ve RPG karışı biy oyun olan SoulCraft 2, şeytani güçlerle savaşan melekleri konu alıyor. 7 tane farklı sınıfı olan bu melekler, bildiğiniz RPG sınıf farklılıklarına sahipler. Kimisi yakın menziiliyken iyi, kimisi uzaktan kitleleri dağıtıyor. Multiplayer opsiyonları ve tek kişilik güzel bir senaryo paketi olan bu oyunu ücretsiz indirebiliyorsunuz.

This Means WAR!

Sadece iOS'a çıkan bu This Means WAR! oldukça sıra dışı bir taktiksel RTS. Hızlı üretim ve saldırıyı taban alan oyun dinamikleri içersinde karşılıklı duran iki cepheden biri sizsiniz. Kendi taktiklerinize göre geliştireceğiniz üretim ve saldırı modellerine göre harita üstünlüğünü sağlamak burada çok önemli. Bunun sebebi savaşın baskı alanı üzerinde sanal bir cephenin oluşması. Ekranda bir çizgi hattı olan bu cephe rakibinize ne kadar yakınsa ordunuza yeni katılan birlikler düşmana o kadar da yakından ortaya çıkıp saldırailiyor. İyi bir savunma yepmayı becerebilenler ise savaşın kaderini hızlıca değiştirebiliyorlar.

Spawn Wars 2

Bebekleri leyleklerin getirmediğini hepimiz biliyorsuz. Peki bir bebeğin oluşumundan önce meydana gelen kıran kırana mücadeleden ne kadar haberdarız? Spawn Wars 2 tam da bu konunun üzerinde duruyor. Mağazalardan kaldırılan birinci oyundan sonra çıkan bu oyun hem görsel açıdan daha zengin hem de daha derin bir oyun yapısına sahip. Kahramanımız savaşçı bir sperm hücresi ve rakipleri de, takdir edersiniz ki, aynı cinsten olan ve hedefe ulaşmak isteyen akranlar. Yaratıcı oynanış tarzı ve sıradışı bölüm tasarımları bu oyunu orjinal kılıyor.

Uppercup Football

Futboldan nefret etseniz bile oynayabileceğiniz bir futbol oyunumuz var desem şaşırır mısınız? Uppercup Football, sahadaki mücadeleyi tekdüzelikten çıkartıp eğlenceli engeller koyan bir oyun. Japon animasyonlarını andıran grafikler, iri kafalı futbolcular ve rengarenk ortam da oynayacağınız oyun için biçilmiş kaftan. Futbol sahalarının mayınlarla, engellerle ve topu etrafa sektiren lastiklerle dolu olduğunu düşünün. Yetmedi mi? Kısa pasların geçmediği duvarlar, ıslak zemindeki su birikintileri ve yamuk yerleştirilmiş kaleler. Sıra tabanlı oynanş tarzı ise bu oyunu her zaman oynayabilmenizi mümkün kılıyor. Üstelik Türkçe dil desteği bile mevcut. 

Dead Route

Testosteron iğnesi yemiş sarı saçlı ve sportif bir hanımefendiyi oynadığınız bu oyunda şehirleri zombiler sarmış durumda. Emircan büyük bir ısrarla oyunun 5 para etmez olduğunu söylese de Alper ısrarla önerdi. Özellikle gerçekçi grafiklerine değinmek isteyen Alper'in gözlerini ayıramadığı bu sonsuz koşu oyunu için çekilen inceleme videosu için burayı tıklayınız. Dead Route, farklı silah ve kostümlerle karakterinizi güçlendirebileceğiniz bir oyun. Bunu yapmadığınız müddetçe oyunun zorluk seviyesi ile başa çıkmak zor olacaktır.

YORUMLAR