Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 13-19 Haziran

Republique 2013 yılında iOS için çıkan en sansasyonel oyunlarıdan biri olan Republique, ünlü stealth-action ve adventure oyunlarını referans alan hikayesi, sofistike mizah anlayışı, olağanüstü grafikleri ve orjinal oynanış tarzıyla dikkat çekiyor. Çıktığı

Republique

2013 yılında iOS için çıkan en sansasyonel oyunlarıdan biri olan Republique, ünlü stealth-action ve adventure oyunlarını referans alan hikayesi, sofistike mizah anlayışı, olağanüstü grafikleri ve orjinal oynanış tarzıyla dikkat çekiyor. Çıktığı zamanlar 20 dolara uzanan fiyatıyla çekimser oyunseverin gönlünde bir ikilem yaratan bu oyun artık tamamen ücretsiz. Sıradışı ve kompleks bir oyun deneyimini iOS'a taşımak isteyenler için Republique bir vazgeçilmezdir.

Sky Force 2014

Eksi Nokia kullanıcılarının hatırlayacağı yalın ve çok da eğlenceli olmayan java oyunu Sky Force'un onuncu yılını geride bırakmasıyla Android ve iOS için harika bir oyun piyasaya çıktı. Sky Force 2014, on yıl önceki oyundan binlerce kat daha güzel olmuş ve arcade ile PC shoot'em up oyunlarının en güzel yanlarını kombine ediyor. Dokunmatik ekranda uçağınızı sürükleyerek kontrol etmeniz, sonradan yapılabilen silah upgrade seçenekleri de cabası.

Rival Knights

Sefaletten asalete giden yolun şövalye düellolarından geçtiği zor zamanları yaşamak isteyenler için bu çetin mücadelenin her yanını Gameloft kalitesiyle yansıtan Rival Knights, sıradışı bir oyun tarzı yaratmış. Drag Race mantığıyla atınızı hızlandırdığınız bu mızraklı düelloda rakibinizle burun buruna çarpışıyorsunuz. 17. yüzyıl tablolarından çıkmış gibi güzel olan görsellerle bezeli menü de göz kamaştıran ayrı bir unsur.

Pixel Gun 3D

Android, iOS ve Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz olan bu multiplayer FPS oyunu, Minecraft benzeri grafiklerle sisteminize çok yüklenmeyen şahane bir oyun kalitesi sunuyor. Pixel Gun 3D mobil platformlar için çıkan bir FPS'nin sahip olabileceği tüm özellikleri akıcı bir şekilde çalıştırıyor. 3 tane farklı online modu ve tek kişilik senaryo moduyla sizi hem tek başına hem de başkalarıyla eğlendirecek Pixel Gun 3D'ye göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Random Heroes 2

Serinin ilk oyunu hem iOS hem de Android için ücretsizken oyunun devamı niteliğinde olan Random Heroes 2, bu kes iOS için yine ücretsiz, ancak Android kullanıcılarına 2,00 TL'ye satılıyor. Mega Man'i anımsatan bir sidescroller shooter oyunu olan Random Heroes 2, bir önceki oyundan daha fazla bölüm ve daha fazla silah ve karakter çeşitlenmeleriyle oyun zevkinde çitayı yükseltiyor. Retro oyunlardan hoşlanan ve shooter aksiyonu arayanlara "bu oyunu deneyin" diyoruz.

Hammer Quest

Türünü tasvip etmekten uzak olduğumuz sonsuz koşu oyunlarının en kötü örneklerinden birini bulduk dersek ne dersiniz? Eğer vicdanınız el veriyorsa Hammer Quest'e bir göz atın. 90'ların kötü 3D modellemeleri, kakası gelmiş gibi koşan bir adamın elindeki balyozlarla kutuları parçalaması ve senaryosu olmaksızın demirciliği bırakıp şehri terk eden adamın anlaşılmaz çırpınışları ızdıraplar veren bir kombo gibi yüzümüzde patladı. Sevmediğiniz insanlara önerebileceğiniz Hammer Quest, Android ve iOS için ücretsiz.

YORUMLAR