Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 15-21 Ağustos

The Great Prank War Nickelodeon çizgi filmlerinden öne çıkan meşhur karakterler eşliğinde kula savunma oyunlarına daha önce hiç gösterilmemiş bir yaklaşımla bakıp, savaşın her dinamiğini içeride yaşamanız mümkün. Kara mizah, aykırı espriler ve eğlenceli b

The Great Prank War

Nickelodeon çizgi filmlerinden öne çıkan meşhur karakterler eşliğinde kula savunma oyunlarına daha önce hiç gösterilmemiş bir yaklaşımla bakıp, savaşın her dinamiğini içeride yaşamanız mümkün. Kara mizah, aykırı espriler ve eğlenceli bir oyun arayanlara üstün kalitede bir iş sunan The Great Prank Wars bir oyun klasiği olmaya aday.

Manuganu 2

Türk yapımcı Alper Sarıkaya'nın geliştirdiği bu oyun aylar sonra Android platformuna da ulaştı. iOS ve Android için sonsuz koşu platformu arıyorsanız elinize geçecek en iyi seçeneklerinden biri olan Manuganu 2 yerli bir yapım olarak da gönülden desteklediğimiz bir oyun.

Super Heavy Sword

Mario oyunlarının mekaniklerini sevenler için harika bir platform oyunu olan Super Heavy Sword, cıvıl cıvıl renkleri ve harika işlenen piksel grafikleriyle eskilerden gelen bir oyun zevkini günümüz mobil oyuncularına sunuyor. Birçok power-up ve farklı bölüm tasarımlarıyla bu oyundan sıkılmayacağınız gibi tekrar oynanabilirlik konusunda da başarılı bir çalışmayla karşı karşıyayız.

Shadow Fight 2

Uzak doğu dövüş sanatlarının ruhunu ve felsefesini bir dövüş oyununa yansıtan Shadow Fight 2, gölgelerin minimalist grafik ihtiyaçlarından yararlanıp olabildiğince gerçekçi dövüş figürlerini bize aksettirebilen bir oyun. Tekken gibi bir hissiyatı olan fizik hareketleri son derece akıcı olarak tasarlanmış ve mobil platformlarda dövüş oyunları tasarımları konusunda ders verebilecek bir sentez bu oyunda mevcut. İlerledikçe yeni yetenekler de kazanıyorsunuz.

The Inner World

2014 yılının en iyi Alman oyunu seçilen The Inner World, genç manastır müzisyeni Robert'in maceralarını konu alıyor. Robert, rüzgar manastırının sırrını anlamak için rüzgarı yaratan 3 tanrının izinden yürüyüp kendini uçsuz bucaksız maceralara atıyor. Sevgi, dost, kardeşlik ve bol bol bulmacanın hakim olduğu oyunda karakter ve nesnelerin etkileşimi harika bir point and click adventure oyunun standartlarını betimler şekilde.

Watercolors

Minimalistik bir oyun olan Watercolors, sade bir arayüz ve rahat bir oyun tarzıyla anlık sıkıntınızdan kurtulmak için inşa edilmiş dinamiklere sahip. Renklerin kombinasyonlarını bildiğinizi varsayarak devam etmenizi isteyen oyunda amacınız soğru renk skalalarını kullanarak başlangıç noktasından bitiş noktasına ulaşmak.

YORUMLAR