Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 19-25 Eylül

Spymaster İkinci Dünya Savaşında geçen bir casusluk oyunu olan Spymaster'da İngiltere istihbarat teşkilatından bir ajan olarak kadronuzu büyütüm Nazi kuvvetlerinin yayılımcı politikalarını sabote etmeniz ve gizli bilgileri merkezinize ulaştırmanız gerekiy

Spymaster

İkinci Dünya Savaşında geçen bir casusluk oyunu olan Spymaster'da İngiltere istihbarat teşkilatından bir ajan olarak kadronuzu büyütüm Nazi kuvvetlerinin yayılımcı politikalarını sabote etmeniz ve gizli bilgileri merkezinize ulaştırmanız gerekiyor. Tamamen harita üzerinde geç oyunun stilistik arayüzü ve eğlenceli görevleri ücretsiz olan bir oyun için fazlasıyla sürükleyici.

Robot Battle: Robomon

Masaüstü strateji oyunları sevenlere müjdemiz olan Robot Battle: Robomon, altıgen platformlar üzerinde hareket ettiğiniz sıra tabanlı bir savaş oyunu. Ücretsiz bir oyun olarak sahip olduğu grafik modellemeleri ve temel kullanıcının dahi anlayabileceği basit komuta metodları oyunun aksiyon dozunu artırıyor. Sahip olduğunuz farklı birliklerle ve zemin yapısıyla karşı takıma karşı avantaj kazanıp onları yenmeniz gerekiyor. Oyunu 2 kişi oynamanız da mümkün.

Rivals at War 2084

Yarı savaş stratejisi, yarı menajerlik oyunu olan Rivals at War 2084, oyun içi satın alma seçenekleri olsa para ödemek zorunda kalınmadan keyif alınabilecek bir oyun. Savaşacak bir ekip kurup onlara teçhizat aldıktan sonra size kalan tek şey çatışma simülasyonunu izlemek ve bu esnada herhangi bir kontrol opsiyonunuz olmuyor. İki rakip ekibin zemin hakimiyeti üzerine kapıştığı bu oyunda üstünlük kurma çabalarını izlemek bile keyifli.

Beach Buggy Racing

Mobil cihazınız için Mario Kart çıkmadığına üzülmeyin, Beach Buggy Racing aynı seviyeye ulaşmasa da ücretsiz olarak oynayabileceğiniz tam teşekkülü bir battle racing oyunu. Son derece renkli ve orjinal pistlerle birlikte rakiplerinizi yarışta yenmeniz gerekiyor. Galibiyete giden yolda her yöntem mübah olduğundan power up ve silahlar aracılığıyla rakibinize saldırılar gerçekleştirmeniz mümkün.

Iconic

Kelime bazlı bir bulmaca oyunu olan Iconic, resimlerle veya logolarla size ipucu verip doğru kelimeyi tahmin etmenizi istiyor. Tek dezantajı ise oyunun İngilizce bilmeyen oyuncu kitlesine hitap etmemesi. Çerezlik dediğimiz tatlı bulmaca oyunlarına merakınız varsa Iconic hem görsellik anlamında hem de fikir onlamında orjinal bir oyun deneyimi sunuyor.

Goat Simulator

Haftanın tek ücretli oyunu olan Goat Simulator, PC'deki popülerliğinden sonra oldukça daha ucuz bir fiyata Android ve iOS için çıkıyor. Bildiğiniz açık dünya oyununda saçmalamanın sınırı yok. Bir keçi olarak insanların dünyasını berbat etmek ve kendi şımarıklığınızı insanların yüzüne çarpmak için bu oyun eşsiz bir ortam yaratıyor.

YORUMLAR