Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 22-28 Ağustos

RAD & MAX RAD & MAX hızlı ilerleyen oyun yapısıyla kısa molaları eğlenceli kılmak için ideal bir oyun olarak öne çıkıyor. Absürd ikonları hızlı hızlı tıklayıp puan kazanmaya çalışıyoruz. Renkli arayüzü ve tuhaf atmosferiyle eğlenceli bir deneyim sunan RAD

RAD & MAX

RAD & MAX hızlı ilerleyen oyun yapısıyla kısa molaları eğlenceli kılmak için ideal bir oyun olarak öne çıkıyor. Absürd ikonları hızlı hızlı tıklayıp puan kazanmaya çalışıyoruz. Renkli arayüzü ve tuhaf atmosferiyle eğlenceli bir deneyim sunan RAD & MAX basit, hikaye derinliği olmayan, reflekslere dayalı oyunlardan hoşlanan herkese hitap ediyor.

THE KING OF FIGHTERS '98

90'lı yılların en başarılı oyunları arasında yer alan The King of Fighters '98'nin mobil cihazlara uyarlanmış olan bu versiyonu, oyunun başarısını devam ettireceğe benziyor.

Tablet ve akıllı telefonlar için özel olarak optimize edilen bu oyunda bizlere 38 adet seçilebilir karakter sunulmakta. Farklı oyun modlarıyla desteklenen oyunda göz kamaştıran bir arayüz ve karakter modellemerine yer verilmiş.

Dövüş oyunları ilginizi çekiyorsa The King of Fighters '98'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyoruz.

EPOCH.2

Bilimkurguya dayalı oyun atmosferine sahip olan EPOCH.2'de prenses Ameila'yı korumak için programlanmış bir robotu kontrol ediyoruz. Bu amaç doğrultusunda çok sayıda zorlu göreve çıkıyoruz ve birbirinden güçlü rakiplerle çarpışıyoruz.

TPS kategorisinin başarılı temsilcilerinden olan EPOCH.2'de çok sayıda upgrade seçeneği sunulmakta. Bu ekipmanları satın alarak robotumuzu güçlendirebiliyoruz. Aksiyon dolu bir oyun arıyorsanız EPOCH.2'yi mutlaka deneyin.

Skulls of the Shogun

17-BIT ekibi tarafından üretilen Skulls of the Shogun farklı ve orijinal hikayesiyle dikkat çekiyor. Ölümden sonra savaşmaya devam eden bir generalin hikayesi üzerine odaklanan oyundaki yegane amacımız generali hayatta tutmak.

Kulağa biraz tuhaf gelse de bu general öldüğü halde savaşmaya devam ediyor ve tekrar ölmemesi gerekmekte. Grafikleri ve bu grafiklerle paralel ilerleyen ses efektleri oyuna başarılı bir atmosfer kazandırıyor. Her ne kadar ücretli olarak indirilebiliyor olsa da parasını sonuna kadar hak ediyor.

Phoenix Wright: Ace Attorney

Bir insan bu kadar mı karizmatik itiraz eder? Her "objection" deyişinde "şimdi bittin sen" anlamı yüklenmiş şimşekler fırlatan Phoenix Wright'ın mahkeme salonlarında ve suç mahallerinde akıp giden yaşamına ortak oluyoruz. 

Oyun metin bazlı ilerliyor ve bu atmosfere bir de obje bulma oyunlarının dikkat gerektiren yapısı eklenince ortaya mükemmel bir bulmaca oyunu çıkıyor. Aksiyonlu, hoplamalı zıplamalı, vurdulu kırdılı bir oyun arıyorsanız bu oyunu sakın denemeyin. Fakat oyun zevkiniz yeni tatlar denemeye hevesliyse Phoenix Wright: Ace Attorney tam da aradığınız oyun!

Total War Battles

Total War Battles yine her iki platform için de mevcut olan bir oyun. Sıra tabanlı strateji oyunu olarak öne çıkan bu oyunda kendimize elit samuraylardan oluşan bir ordu kuruyor ve rakiplerimizle savaşa giriyoruz.
Güçlü bir orduya sahip olmanın yegane temeli iyi bir ekonomik yapıya sahip olmaktır. Bu amaç doğrultusunda kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanmalı ve ordumuzu güçlendirmeliyiz. Farklı oyun modlarıyla zenginleştirilen Total War Battles savaş ve strateji oyunlarından hoşlananların seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR