Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 23-29 Mayıs

The Collectables Far Cry ve Crysis ile dünyayı çalkalayan ve Türkiye'nin göğsünü kabartan Crytek şirketinin mobil oyun dünyasına sürprizi olan The Collectables, askeri bir taktik oyunu. Birbirinden farklı tiplere ve yeteneklere sahip askeri bir kadroyla R

The Collectables

Far Cry ve Crysis ile dünyayı çalkalayan ve Türkiye'nin göğsünü kabartan Crytek şirketinin mobil oyun dünyasına sürprizi olan The Collectables, askeri bir taktik oyunu. Birbirinden farklı tiplere ve yeteneklere sahip askeri bir kadroyla Real Madrid edasında dolaşın, güneş gözlüğünüzü ve puronuzu eksik bırakmadan düşman saflarını temizleyin. The Collectables, strateji oynarken aksiyonu burnunun dibinde sevenlerin bir oyunu. Yakın zamanda Android versioyu da bizlerle. 

Starborn Wanderers

Bilim-kurgu ambiyansından hoşlananlara RPG ve sıra tabanlı strateji unsurlarıyla farklı bir şekilde göz kırpan Starborn Wanderers, Rus yapımı en güzel oyunlardan bir tanesi. Uzay kolonilerine sıkışmış insan medeniyetinin devamı için özel yeteneklerinizi de ortaya koyup pilot olarak düşmanları alt etmeniz gerekiyor. RPG'lerin birçoğuna dudak ısırtacak güzellikteki hikayesi ve komplolar da cabası.

Castlestorm

İki kalenin karşılıklı olarak kapışmasını temel alan Castlestorm, aklınınza gelebilecek en epik komşu kavgasını mobil cihazınıza takdim ediyor. Karşı kale ile kıran kırana yapılan savaşı lehinize çevirmek için asker akınlarını, okçuları, mancınık ve bombalarla balistik saldırıları kordine etmeye çalışmalısınız. Öte yandan kısıtlı vakitlerle savaş alanını terörize etmeniz için kontrolünüze sunulan bir Hero da mevcut. Castlestorm'un savaş modunun haricindeki ekstra görevler ise hem eğlenceli hem de uzmanlaşmanızı sağlayacak nitelikte.

Tiny Tower

Hiç gökdeleniz oldu oldu mu? Tabii ki hayır! Ama bu oyun sayesinde çıkabildiğinize kat çıkıp kiraya verdiğiniz daireler sayesinde paraya para demeyeceksiniz. Peki dükkanlarınıza kimler mi talip? Sushi Bar'ından tutun Perakendecilere kadar türlü türlü iş alanlarından katılımı sağlayabildiğiniz fantastik büyük yapınızda işlerin güzel yürümesi için oyunu asansörüne kadar kontrol etmeniz lazım. Bakmayın siz oyuna Tiny Tower ismini koydıklarına. Katların sınırı yok gibi bir şey.

Benji Bananas

Son derece yalın olan bu oyunda yağmur ormanlarıdaki bir maymunu ipten ipe sallandırarak olabildiğince uzaklara sürüklemeniz gerekiyor. Yolda topladığınız muzlar da size ekstra puan kazandırıyor. Benji Bananas'ı güzel kılan şeylerden biri de oyun tarzından ziyade yağmur ormanı temalı huzurlu müzikleri. Tamamen iyi vakit geçirmeniz için hazırlanmış bu oyun fazla sıkıntıya gelmeden eğlenmeyi sevenler için ideal.

Meme Duel

4chan mutfağından çıkma meşhur esprilerle birlikte Arcade klasikleri olan Pong ve Breakout oyunlarını kombine eden Meme Duel, karşılıklı iki platform eşliğinde topu karşı tarafa fırlatıp gol atmaya çalışmak üzerine kurulu bir dinamiğe sahip. 2 kişilik bir oyun imkanı da sunan oyunun farklı modları da var ama bunları açabilmek için hazırda sunulan standart oyunda bol bol puan kazanmanız gerekiyor. 

YORUMLAR