Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 25-31 Temmuz

Wayward Souls Dark Souls kadar iddialı bir zorluk seviyesi bulunan bu Aksiyon RPG oyunu sadece bu özelliğiyle kalmıyor. Wayward Souls, 16-bit konsol dönemlerindeki Japon RPG grafiklerini güzel bir şekilde yeniden yorumlayan, güzel bir hikaye örgüsünü hari

Wayward Souls

Dark Souls kadar iddialı bir zorluk seviyesi bulunan bu Aksiyon RPG oyunu sadece bu özelliğiyle kalmıyor. Wayward Souls, 16-bit konsol dönemlerindeki Japon RPG grafiklerini güzel bir şekilde yeniden yorumlayan, güzel bir hikaye örgüsünü harikulade bir oyun kontrolüyle kombine eden başarılı bir oyun. Paralı olan bu oyun Android'e yeni çıktı, ancak iOS kullananlar arasında çoktan bir oyun klasiği haline geldi bile. Eğer cüretkâr bir oyun arıyorsanız burada doğru adrestesiniz.

Gangstar Vegas

GTA serisini klonlayarak kötü bir iş çıkarmanız şart değil. Gangstar Vegas, bunun aksini kanıtlayabilecek kadar güzel bir oyun. Arkasında Gameloft'un olduğu bu oyun, aynı zamanda Can Erdil'in seçtiği Haftanın Oyunu olarak iOS ve Android kullanıcılarını Vegas şehrinde her türlü suça sevk edecekmiş gibi gözüküyor. Sayısız kişiselleştirme imkanları, aksiyon ve mizahın iyi harmanlanmış olması ve orjinal görevler bu oyunun takdir edilmesi gereken kısımları arasında yer alıyor. Soundtrack'te yer alan şarkılar da sizi havaya sokacaktır.

Gods VS Humans

Tanrılara ulaşmak için hileli yollar arayan insanlar dünyamızda hiçbir zaman eksik olmadı. Gods VS Humans isimli bu oyunda da durumlar hiç farklı değil. Cennetin olduğu bulutlar alemine ulaşmak için gökdelen inşa eden ilkel insanların bu beyhude uğraştan vazgeçmesi gerekiyor ve sizin seçeceğiniz tanrılardan biri bu işe engel olurken insanları da öldürmemeye çalışmalı. İmana gelmesi beklenen bu kullar için seçebileceğiniz Yunan, Kuzey ve Mısır mitolojisinden tanrılar var.

Lionheart Tactics

Fire Emblem ve Final Fantasy Tactics gibi oyun serilerini sevenlere müjdeli haber Kongregate yapımcılarından geliyor. Infectonator serisinin arkasındaki ekip, sonunda Nintendo DS ve PSP üzerinde başarısı ispatlanmış bir oyun tarzını mobil cihazlara taşıyor. Lionheart Tactics, türünün en orjinal ürünü olmasa da, sıra tabanlı savaş oyunları konusunda başarı yakalarsa diğer oyun yapımcılarının de spektrumunu genişletebileceği için bize oyun dünyası adına umutlu bir gelecek vaadediyor.

Magic 2015

Magic the Gathering'i biliyorsanız bu oyunu hemen indirmelisiniz. Hiç oynamayıp nasıl bir şey olduğunu merak ettiyseniz de artık kaçış yok. Bu sene gelen yeni güncelleme ile artık mobil platformda ciddi olduklarını ispatlayan Wizards of the Coast ekibi, Magic 2015 ile güncel kartları ve koleksyonları masaya yatırıyor. Oyun içi satın alma ile seti tamamlamak mümkünken tek kişilik senaryo oynarken ödül olarak da birçok kıymetli kartı kazanabiliyorsunuz.

Eagle Nest

Shooter oyunları nasıl yapılmamalı konusunda bizi aydınlatan bu çalışma IQ seviyesini düşürmek isteyen herkese tavsiye edilir. Ama IQ önemli bir şey, bizce yapmayın. Yerinde çakılı duran bir adam olarak önünüze yürüyen karakterlere ateş ettiğiniz bu oyun, yine sevmediğiniz insanlara verebileceğiniz kötü bir tavsiye olarak raflarımıza yerleştirilmiştir.

YORUMLAR