Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 27 Haziran - 3 Temmuz

PlunderNauts Şimdilik sadece iOS versiyonu bulunan PlunderNauts, oldukça sıradışı bir oyun. Uzayda boş gezegenlerde koloniler kurarken kaynak toplamanız gereken bu oyunun isminden de anlaşılacağı gibi çapulcu bir astronotsunuz. Feza ortamı dediğimiz zaman

PlunderNauts

Şimdilik sadece iOS versiyonu bulunan PlunderNauts, oldukça sıradışı bir oyun. Uzayda boş gezegenlerde koloniler kurarken kaynak toplamanız gereken bu oyunun isminden de anlaşılacağı gibi çapulcu bir astronotsunuz. Feza ortamı dediğimiz zaman her türlü tehlikeye karşı da tetikte olmamız gerekiyor. Etrafınızda karşılaşacağınız uzay mekiklerin çoğu düşman veya rakip olacaktır. Bu düşmanlarla savaşabilmek için kaynak toplamanız gerekirken seviye atlayarak daha dayanıklı bir hale gelmeniz gerekiyor. Kazandığınız paralarla silahlarınızı güçlendirmeniz şart.

Dragons: Rise of Berk

How to Train Your Dragon serisiyle özellikle çocukların gönlünde taht kuran animasyonlar yaratan DreamWorks ekibi, Dragons: Rise of Berk ile oyun dünyasına da yenii bir soluk getiriyor. Her yaştan oyuncuyu çekebilecek bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan Dragons: Rise of Berk, ejderhalarınızı yetiştirebilmek için ideal bir Viking şehri kurmanızı istiyor. Popülasyon, Odun ve Balık gibi kaynakları yeterli seviyede edip şehri büyütmeniz gerekiyor.

Band Stars

Band Stars, Sims oynayıp beğenenlerin ilgisini çekebilecek ilginç bir oyun. Bir nevi hayat simülasyonu olan bu oyunda amacınız bir müzik grubunu oluşturup menajerleri olarak tüm isteklerini ve kaprislerini kontrol altında tutmak. Ama müzik grubu oluşturmak bile zahmetli bir iş. Liste başı olabilmek için daha iyi şarkı sözü yazanından tutun, Rockçı ve Hip-Hopçu bile aynı grubun içersinde güzl kombine olmalı. Uyarmadı demeyin, yönettiğiniz müzik grubu hit listelerinde ne kadar yükselirse kaprisleri de o oranla artacaktır.

Dragon Finga

Çin mitolojisi ve Uzak Doğu esintileriyle bezenmiş bu Beat'em Up oyununda kelimenin tam anlamıyla feleğin tekerine çomak sokmanız gerekiyor. Bambaşka bir bakış açısıyla tasarlanan bu oyunda mobil cihazınızın dokunmatik ekranından olabildiğince faydalanılmış. Kung-Fu ile patakladığınız rakipleri yere sererken dokunmatik ekranda parmak sürüklemeniz gerekiyor. Kendi fizik motoru olan ana karakterinin dengesine göre dövüş stilini pekiştirmeniz gerekiyor.

Stickman Soccer

Dünya Kupası eleme turları geride kalırken yükselen tansiyon ve heyecan ile birlikte futbol oyunları da gündemdeki yerlerini alyorlar Stickman Soccer da bu oyun seçenekleri arasında yerini hakkeden bir futbol oyunu. Oldukça karikatüristik ve sade grafiklere sahip olan bu oyun oldukça eğlenceli ve hızlı bir oynanabilirlik sunuyor. Özellikle retro oyunları anımsatan oyun hissiyatı, klasik futbol oyunlarını özleyenler için paha biçilmez bir hazine.

Batman & The Flash: Hero Run

Hem Emircan hem de Alper, sonsuz koşu oyunlarından kesinlikle hoşlanmıyor. Piyasada fazlaca birbrini taklit eden bu oyun tarzının örneklerine de şimdi DC evreninden bir yapım geldi. Batman & The Flash: Hero Run, sadece başarısız bir oyun olmakla kalmıyor, aynı zamanda Batman'i ve DC kahramanlarını seven kitleleri de üzen amaçsız bir oyun olarak listemizde yer alıyor. Kötü bir oyunu listemize neden mi koyduk? İbretlik paylaşım olsun istedik.

YORUMLAR