Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 29 Ağustos - 4 Eylül

Incredipede Alternatif oyun dünyasının güzide ürünlerinden biri olan Incredipede, sizden ilkel bir canlı formunu evriltip engelleri aşacak bir forma sokmanızı talep ediyor. Küre şeklinde ve tek bir gözü olan bu canlının uzayan eklemlerini siz yaratıyorsun

Incredipede

Alternatif oyun dünyasının güzide ürünlerinden biri olan Incredipede, sizden ilkel bir canlı formunu evriltip engelleri aşacak bir forma sokmanızı talep ediyor. Küre şeklinde ve tek bir gözü olan bu canlının uzayan eklemlerini siz yaratıyorsunuz ve bununla da kalmayıp eklemlerin nasıl hareket edeceğini eklediğiniz kaslar sayesinde belirliyorsunuz. Görsel bir ziyafet olan el çizimleri ile birlikte sadelikte eğlenceyi yakalayan bu oyun masaüstündeki başarısını mobil platforma da taşıyacak gibi gözüküyor.

Pac-Man Friends

Arcade klasikleri denince akla ilk gelen karakterlerden biri olan, hatta Mario'dan 2 yıl büyük olan Pac-Man, Namco Bandai sayesinde mobil cihazlarda yeniden ete kemiğe bürünüyor. Klasik oyun stilinden kopmayacak şekilde yeni bölüm tasarımlarına kavuşan klasik oyun kahramanının dünyası epey zenginleştirilmiş. Pac-Man Friends, her Android kullanıcısının kucaklayacağı bir oyunken, iOS için çıkan versiyonun fiyatı oyunseverleri kızdıracak gibi.

Bomb the 'Burb

Kendi halinde olan masum kasabaları havaya uçurduğunuz bu oyun göründüğü kadar acımasız değil. İddia ediyoruz kısa vadede bu kadar eğlenceyi aktarabilen çok az oyun oynamışsınızdır. Dinamit fünyelerini haritadaki evlere dengeli bir şekilde dağıttığınız bu oyunda fünyeleri ateşlemekle birlikte mümkün olabildiğince çok insan yerleşimini yok etmeniz gerekiyor. Ateşle oynamak çocukken unutulmaz bir gerçeğinizse bu oyun da bugün öyle olacak.

Scribblenauts Remix

Nintendo DS için gelmiş geçmiş en sıradışı oyunlardan biri olan Scribblenauts, uzun bir bekleyişin ardından mobil platformlara ulaştı. İlk bakışta göze son derece sade gelen bir oyun, birçok oyunun yanından bile geçemeyeceği bir yaratıcıla sahip. Adventure Time çizerlerinin çalıştığı ve Warner Bros çatısında hazırlanan bu bulmaca oyununda gizemi çözmek için kullanmanız gereken nesneleri klavyeye yazmanız gerekiyor. Böyle oyunun inanılmaz geniş veritabanından dilediğiniz ürünleri deneyip seviye atlamanız mümkün oluyor. Üstelik bölümleri bitirmek için her yol mübah. Dolayısıyla sizin oyun deneyiminiz ile arkadaşlarınızınkinin farklı olacağını garanti ediyoruz.

Star Wars: Commander

Star Wars evrenini konu alan sayısız oyun yapılmış olduğunu biliyoruz. Üstündeki Star Wars etiketini çıkardığımızda güzel bulabileceğiniz oyunların sayısı da bir o kadar az aslında. Bu güzel olanların bir tanesi de haftanın en iyi iOS oyunu olarak seçtiğimiz Commanders oyunu. Clash of Clans ile benzerlikleri olan bu RTS oyunu hem güzel grafikleriyle dikkat çekiyor, hem de Star Wars ünitelerinin oyuna kattığı zenginlikle savaşa ayrı bir derinlik katıyor. Düşünmeden indirin!

Grabatron

82 yılında çıkan Choplifter serisi ile büyük benzerlikler gösteren revize edilmiş Grabatron, arcade tarzı müstesna bir oyun olarak basit olduğu kadar eğlenceli bir deneyim sunuyor. Amacınız gayet basit: Yatay olarak ilerleyen bir haritada kontrol ettiğiniz UFO olarak çıkardığınız kanca ile insanların evlerine ve arabalarına zarar açıp ortalığı talan edeceksiniz. Kulağa eğlenceli geldiyse sizi direkt aşağıdaki indirme butonuna yöneltelim.

YORUMLAR