Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 5-11 Eylül

Bioshock Tripple A bir FPS oyunu olarak konsol ve PC dünyasını birkaç yıl önce sarsan Bioshock bugüne üçüncü oyunu Infinite olarak geldi. Yeni bir oyun serisi olmasına rağmen oyun klasikleri arasındaki yerini çoktan alan 2K Games serisinin ilk oyunu artık

Bioshock

Tripple A bir FPS oyunu olarak konsol ve PC dünyasını birkaç yıl önce sarsan Bioshock bugüne üçüncü oyunu Infinite olarak geldi. Yeni bir oyun serisi olmasına rağmen oyun klasikleri arasındaki yerini çoktan alan 2K Games serisinin ilk oyunu artık iOS kullanan cihazlarda da oynanabiliyor. Çerezlik oyunlardan sıkıldıysanız ve hakkını veren bir oyun için para ödemeye hazırsanız bu oyun ayaklarınızı yerden kesecek.

Little Raiders: Robin's Revenge

Ubisoft mutfağından çıkan bu sevimli oyun, 16-bit dönemi oyun tasarımıyla birlikte bize şirin bir evren sunuyor. Suikoden serisinden alışık olduğumuz kale kurma ve bunlara parlı asker ile tüccar yerleştirme mekaniklerine sahip oyun aynı zamanda da aksiyon dolu. Amacınız, krallığın merkezden uzak kasabalarındaki halkı haydutlardan korumakken sürekli büyüyerek adaletin bekçisi konumuna gelmek.

BADLAND

2012 senesinden beri beklenen BADLAND, ödüllere doymayan eğlenceli ve farklı bir oyun. Başta Angry Birds gibi topla fırlatılan bir kuşu kontrol ediyorsunuz ama bir saniye içersinde oyunun ne kadar iyi olduğunu ve az önceki örnekle alakası olmadığını anlıyorsunuz. Bir nevi platform oyunu olan BADLAND, önünüze kestirilemeyen engeller ve bonuslar çıkartıp büyük bir konsantrasyonla oynamanızı talep eden bir oyun.

Bio Inc.

Plague Inc. oyunundan hepimize aşine olan dünyayı hastalıkla yok etme simülasyonundan sonra benzer bir isimle Bio Inc. daha da güzel bir iş çıkartıyor. Yetişkin bir kitle için hazırlanmış bu oyunda amacınız rahatsız bir doktor olarak muayeneye gelen hafif hasta bir insanı bu sıkıntısından dolayı öldürene kadar bağışıklık sistemini bozmak. İş üstünde yakalanmamaya özen göstermeniz gerekiyor.

Back To Bed

Mobil bir cihazda sürrealist bir oyun yapmak ne kadar mümkünse Back to Bed o kadar çaba sarf etmiş ve bu konuda emeği geçen herkese saygılarımızı iletiyoruz. Uyurgezer olan Bob'un koruyucu bilinçaltını oynadığımız bu oyunda amaç Bob'u kazasız belasız yatağına ulaştırmak ama mimari paradokslarla dolu bir alanda gezen Bob'un önündeki tuzaklara takılmaması ve uçurumdan düşmemesi gerekiyor. Haritadaki nesnelerden faydalanıp uyurgezer adamın yolunu bulmasını sağlayın.

Max Gentlemen

Erkekliğin kitabını şapkalarla yazan bu oyunda amacınız 19'uncu yüzyıl centilmenliğini auranızla yaymak. Şapkanın asalaet sembolü olduğu dönemden kalma karakterlerden birisini seçip birçok mini oyunlarda klasınızı konuşturun ve multiplayer desteği sayesinde rakiplerle kapışın. Bir soylu hayat parodisi olan bu oyun hakkını sonuna kadar veriyor.

YORUMLAR