Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 6 Haziran - 12 Haziran

JoyJoy Ikonografik tasarıma ağırlık vermiş olan bu shooter oyunu ile minimalizmin nasıl bir zerafet yaşatabileceğine tanık olun. Android ve iOS ile birlikte Windows Phone kullanıcılarına da göz kırpan JoyJoy, bluetooth kontrol cihazı aracılığıyla ekranı k

JoyJoy

Ikonografik tasarıma ağırlık vermiş olan bu shooter oyunu ile minimalizmin nasıl bir zerafet yaşatabileceğine tanık olun. Android ve iOS ile birlikte Windows Phone kullanıcılarına da göz kırpan JoyJoy, bluetooth kontrol cihazı aracılığıyla ekranı kirletmeden oynanabiliyor. 5 farklı zorluk ayarı ile size en uygun oyun keyfine karar kılabileceğiniz JoyJoy'da etrafınızı kuşatan düşmanlara ne kadar dayanıklı olabileceğinizi gösterin.

Nun Attack Origins: Yuki's Silent Quest

Nun Attack oyunlarını oynayıp sevmiş olan psikopat rahibeler kulübünün hayranlarına güzel bir haber var. Android kullanıcıları için çıkan Nun Attack Origins: Yuki's Silent Quest'te rahibeler ekibine henüz katılmamış olduğu zamanlarki sessiz ninja Yuki'nin hikayesi işleniyor. Sakin bir hemşire hayatı yaşadığı zamanlarda köyünde açılan bir portal ve kaçırılan 200 küsur çocuk ile hayatı bundan sonra değişecekti. Ekranın bir tarafından öteki tarafına sıçrattığınız Yuki ile amacınız rakipleri yok edip çocukları kullanmak. Sizi bekleyen 90 tane eğleceli bölüm var.

MacGyver Dead Descent

Bir ara televizyon dünyasının en aranan dizilerinden biri olan bu günümüze kadar kült kalmayı başaran McGyver'ın macerasına müdahil olacağınız bu oyunda yapmanız gereken şey, teknik zekası gelişmiş ana karakterimizin rolüne soyunmak. Beyninizin her hücresinden efor talep eden 6 farklı bulmaca türünün tasarımını yapan ise dizilerin arkasındaki isim, Lee David Zlotoff. Oyun hem Android hem de iOS kullanıcıları için mevcut.

Steampunk Tower

Armor Games yapımı bu kule savunma oyununda etrafında benzer türlerden olan fark, 2 boyutlu oyun dinamiği. Sidescroller kamerasını benimseyen Steampunk Tower, sizin kuleniz ekranın ortasındayken sağlı sollu yukarıdan ve aşağıdan gelen saldırıları savuşturmanız lazım. Bunun için ise daha dinamik bir oyun sistemi var. Bölüm içersinde kullandığınız silahların mevzilerini değiştirmeniz, yeni silah alıp geliştirmeniz mümkün. 

1Path

Hareket sensörüyle kontrol edilen bu aksiyon ve bulmaca oyununda yönlendirmeye çalıştığınız noktanın böümlerde size belirten rotayı takip etmesi gerekiyor. Bunu yaparken 1Path'teki 100 tane yaratıcı bölümün labirentleriyle boğuşup başka nesnelere dokunmadan ilerlemeye çalışmanız lazım. Android ve iOS için çıkan bu oyunda ekstra zaman, manyetik zeminler ve çarpışmalardan koruan zırhlar aksiyon dolu bir oyun keyfi vaadediyorlar.

Elements: Epic Heroes

Eklemsiz şirin kahramanların fink attığı bu hack & slash oyun oldukça iddialı. Dünyaya terör saçan karanlık lorda karşı mücadele edecek bir ekip kurmaya çalıştığınız bu oyunda tek bir kahramanla değil, bütün bir takımla savaşıyorsunuz. RTS oyunlarındaki gibi tıklayarak seçtiğiniz kahramanlarınızı rakiplere yönlendirerek saldırıyorsunuz. Bununla birlikte güçlenen kahramanlarınız ek saldırı yöntemleri de kazanıyorlar. 4 kişiye kadar arkadaş desteği olan Elements: Epic Heroes'ta ejderhalardan tutun karanlık lorda kadar herkesi ekipçe alt edebiliyorsunuz. 

YORUMLAR