Ne İndirsem? Mobil Oyunlar 9-15 Mayıs

Dwarven Den İzometrik bir strateji oyunu olan bu oyunda amacınız madendeki çöküntülerin içersinde kalan hemşehrilerinizi kurtarmak. Ama cücesiniz, dolayısıyla bu işin pirisiniz. Üstelik sizi bekleyen bir sürü hazine de var. Bulmaca ve stratejiyi seven oyu

Dwarven Den

İzometrik bir strateji oyunu olan bu oyunda amacınız madendeki çöküntülerin içersinde kalan hemşehrilerinizi kurtarmak. Ama cücesiniz, dolayısıyla bu işin pirisiniz. Üstelik sizi bekleyen bir sürü hazine de var. Bulmaca ve stratejiyi seven oyuncular enerji sarfiyatında ekonomik olunması gereken bu oyunu sevecekler.

Gesundheit

Konami'nin dağıtımcılığını üstlendiği bu oyunda şifayı kapmış ve arkadaşları tarafından dışlanmış bir domuz yavrusu olarak şehri istila eden canavar bakterileri yok etmeniz gerekiyor. Ama bu görev hiç de kolay değil. Lezzetine doyamadıkları balgamınızı tüküre tüküre düşmanlarınızı yerin altında saklanan daha da korkunç bir yaratıklara yem etmeniz gerekiyor.

Modern Command

Havasıyla ve müziğiyle Starcraft serisini hatırlatan bu kule savunma oyununda türünün diğer örneklerine meydan okuyan bir seçiminiz var. Hedefleri kendiniz seçiyorsunuz ve düşmanlarınızı kendi üssünüzden uzak tutmak için bu sefer bütün sorumluluk sizin kararlarınızda olacak. Gerçekçi grafiklerin ve harita etkileşimin tadını çıkartmak da cabası.

Fantasica

Öyle bir oyun düşünün ki hem eski Japon RPG ustaları tarafından tasarlanmış fantastik karakterlere sahip olsun, hem de bu atmosfer içersinde bir kule savunma oyunu olsun. Fantasica işte tam da böyle birşey. Sayısız online oyuncusu ve sonradan indirilebilen ek senaryo paketleriyle uzun soluk bir macera sizi bekliyor.

Gear Jack Black Hole

Kara deliğe düşmüş talihsiz Jack'in kurtuluş mücadelesini konu alan bu aksiyon dolu platform oyununda tempo asla düşmüyor. Sürekli koşan Jack'in rakiplerini alt etmesi veya engellerden kıvrak bir şekilde sıyrılabilmesi için parmaklarınızın çalışması gerekiyor. Siyah tonların hakim olduğu bu oyunun animasyon filmlerinden çıkmış görselleri çok başarılı.

Dolmuş Driver

Beşiktaş ve Taksim arasında mekik dokuduğunuz bu güzeller güzeli yerli oyunda dolmuş şoförünün adrenalin dolu yol macerasını yaşayacaksınız. Para kazanmaya çalıştığınız bu oyunda varlığınızı modifikasyonlara ve roketlere harcayıp caddede NOS'a abanabiliyorsunuz. Editörümüz Can Erdil'in oyunundan görüntüler için burayı tıklayın. İndi-bindi sizin için ücretsiz. Polisle ve trafikle bitmeyen bir mücadeleye hazır olun.

Beach God

Haftanın bonus oyunu olarak seçtiğimiz Beach God, kas gücü ve magandalıkla yanından geçen her hatunu baştan çıkartmaya çalışan bir plaj delikanlısını konu alıyor. Eksiksiz her bikini güzeline şekil yapmak zorundasınız.

YORUMLAR