Ne İndirsem? Mobil Oyunlar - Bölüm 21

Snow Bros Arcade salonların uzun ömürlü klasiklerinden biri olan Snow Bros, sonunda mobil cihazlarda oynanabiliyor. Üstelik oyun ücretsiz. İki prensesi aynı anda kaçıran zalim bir yaratığın peşine düşen kardan adam olarak sizin göreviniz bölümden bölüme r

Snow Bros

Arcade salonların uzun ömürlü klasiklerinden biri olan Snow Bros, sonunda mobil cihazlarda oynanabiliyor. Üstelik oyun ücretsiz. İki prensesi aynı anda kaçıran zalim bir yaratığın peşine düşen kardan adam olarak sizin göreviniz bölümden bölüme rakiplerinizi kar topuna çevirip diğer düşmanlarınızın üstüne yuvarlamak. Hız, mesafe ve güç arttıran power up seçeneklerinin de olduğu bu oyuna bir kere başlarsanız asla bırakamayacaksınız.

Just Dance Now

Ubisoft'un Xbox kullanıcılarına yıllardır sunduğu dans eğlencesi Just Dance Now olarak Android cihazlarınıza ulaştı. Farklı bir tarz yaratan bu oyunda cihazınızın jiroskup ve hız ölçme fonksiyonları kullanılıyor ve siz de oyunu bağladığınız bilgisayar veya TV aracılığıyla oynayabiliyorsunuz. Evde dans partileri düzenlemeyi sevenler için bu oyun biçilmiş kaftan.

Escape the Hellevator!

Altı farklı senaryo ve ortam içinde hapsolmuş bir karakteri oynadığınız Escape the Hellevator! isimli bu oyunda amacınız kapalı kaldığınız mekandan kurtulmak. Başarılı tasarlanmış 3 boyulu bir ortamda oynadığınız bu oyunda nesnelerle etkileşim kurup yolunuzu bulmanız gerekiyor. 70'li yılların korku filmi furyasını ve çizgi roman anlatımı başarılı bir sunuma aktaran bu oyun meraklısını saniyeler içersinde gaza getirebilecek bir atmosferi barındırıyor.

Battle for the Galaxy

Clash of Clans tarzı bir strateji oyununu zengin bir bilim kurgu dünyasıyla birleştiren Battle for the Galaxy, kaynak yönetimi, şehir kurma ve savaş yönetme mekaniklerinin sürekli olarak denetlenip geliştirilmesi gereken bir oyun. Sosyal etkileşim imkanı da sağlayan bu oyunda klanlara katılıp dostlarınızla birlikte saldırı düzenlemeniz mümkün. Teknolojinin nimetlerinden faydalanıp bol upgrade seçenekli bu oyunu kaçırmamakta yarar var.

The Maze Runner

Windows Phone, Android ve iOS kullanıcılarının ortak buluşma noktası olan The Maze Runner, sade de görünse oldukça sıradışı bir puzzle platform oyunu. Kaçış yolunu durmaksızın koşarak arayan bir adama yardımcı olmanız gerekiyor ve bunun için yapmanız gereken şey bloklar halinde dizili olan odaların yerlerini değiştirmek. Renkleri farklı odalarda merdivenlerden, kapılardan ve çukurlardan faydalanıp ideal kaçış yolunu yaratıp kaçan adamın tuzaklara düşmesine engel olmanız gerekiyor.

Run Criki

Eğlenceli çizgi film görsellerine rağmen yetişkinlere yönelik bir konu barındıran Run Criki bir sonsuz koşu oyunu. Bu oyunda Hollanda'da yaşayan Uruguaylı bir Ağustos böceğini oynuyorsunuz ve ülkesinde Marijuana'nın yasallaştırılmasından sonra Criki, memleket hasretiyle evine dönmek istiyor. Sidescroller mekanikleriyle oynanan bu oyunda amacınız mükemmel zamanlamalarla engelleri aşıp Cirki'nin evine ulaşmasını sağlamak.

YORUMLAR