Ne İndirsem? Mobil Oyunlar - Dünya Kupası Özel

Final Kick Final Kick penaltılar üzerine kurulu bir oyun. Rakibimizle sırayla penaltı çekişiyoruz ve maçın skorunu belirlemeye gayret gösteriyoruz. Harika görünen grafiklere eşlik eden ses efektleri oyundan alınan keyfi artıran faktörlerden. Oyunda penalt

Final Kick

Final Kick penaltılar üzerine kurulu bir oyun. Rakibimizle sırayla penaltı çekişiyoruz ve maçın skorunu belirlemeye gayret gösteriyoruz. Harika görünen grafiklere eşlik eden ses efektleri oyundan alınan keyfi artıran faktörlerden.

Oyunda penaltı mücadeleleri gerçek oyunculara karşı gerçekleşiyor. İnternet bağlantınız yoksa çevrimdışı oynama şansınız da mevcut.

Soccer Stars

Klasik futbol oyunlarından orijinal yapısıyla sıyrılan bu oyunda gerçek futbolcular yerine üstlerinde ülke bayrakları taşıyan diskleri yönetiyoruz. Bu diskleri adeta sapanla fırlatır gibi topa yönlendiriyoruz ve gol atmaya çalışıyoruz.

Multiplayer desteği sağlayan Soccer Stars'ta aynı zamanda çevrimdışı pratik modu da bulunuyor. Bu mod ile atış becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Soccer Stars futbol meraklılarının mutlaka denemesi gereken bir oyun.

Dream League Soccer

Listenin en dikkat çekici ve gerçeğe en yakın deneyimi sunan oyun hiç şüphesiz ki Dream League. PlayStation 2'de oynadığımız futbol oyunlarını anımsatan Dream League'de farklı takımlar mevcut. Fakat kendi takımımız lisanslı değil. Dolayısıyla istediğimiz oyuncuları alıp satarak hayal takımımızı kurabiliyoruz.

Oyunda gerçekçi grafiklere ve kolay kullanım özellikleriyle dikkat çeken kontrollere yer verilmiş. Yüksek dikkat ve hassasiyet gerektiren zamanlarda bu kontroller herhangi bir soruna yol açmıyor. Eğer gerçekçi bir futbol oyunu arıyorsanız Dream League Soccer'ı mutlaka ama mutlaka denemelisiniz.

Flick Kick Goalkeeper

Flick Kick Goalkeeper bizi kale önüne koyan bir oyun. Çocukken yaptığımız mahalle maçlarında son geçmek istediğimiz yer kale önüdür. Bu oyun da bizi bilinçli olarak kale önüne alıyor ve çekilen penaltıları tutmamızı istiyor.

Çok fazla bir şey beklemeyin çünkü oyun çok kısıtlı olduğu için bir süre sonra monoton oluyor. Yine de heyecanlı bir oyun ve keyif veriyor.

Flick Soccer Brazil

Serbest vuruşlar üzerine yoğunlaşan bu oyunda kalede bulunan hedef tahtalarını vurmaya çalışıyoruz. Bu hiç de kolay bir görev değil çünkü topu hem kaleci hem de barajın arasında geçirmemiz gerekiyor. İlk başlarda kolay görevler veren oyun zamanla zorlaşıyor.

Oyunda en dikkat çeken nokta falsolandırma sistemi. Gerçekten bu detay oyuna çok farklı bir deneyim katıyor. Top havadayken parmağınızı ekranda sürüklediğinizde top falso alıyor ve kaleciyi zora sokuyor. Tabii burada dikkat etmek zorunda olduğumuz nokta kaledeki hedef tahtalarını vurmak.

Head Soccer - Brazil Cup 2014

Listenin en keyifli oyunu olan Head Soccer - Brazil Cup 2014 ünlü flash oyun Kafa Topu'na benziyor. Kocaman bir top, ufacık kaleler ve dev futbolcular... Orijinal yapısıyla dikkat çeken Head Soccer'da gol atmak hiç de kolay değil. Gol atabilmek için karşıdaki futbolcunun boş anını yakalamamız gerekiyor.

Oyunda yapay zekaya karşı mücadele ediyoruz. Multiplayer desteği olsaydı gerçekten çok keyifli olurdu fakat bu haliyle de oldukça güzel.

Dünya Kupası'na Özel iOS Futbol Oyunları

YORUMLAR