Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 1-7 Eylül

Zenmate Dünya genelinde 5 milyona yakın kullanıcısı olan en başarılı VPN uygulamalarından bir tanesi olan Zenmate, geçtiğimiz hafta içerisinde kullanıcılarla mobil cihazları üzerinde de buluştu. Android ve iOS platformları üzerinde kullanabileceğiniz Zenm

Zenmate

Dünya genelinde 5 milyona yakın kullanıcısı olan en başarılı VPN uygulamalarından bir tanesi olan Zenmate, geçtiğimiz hafta içerisinde kullanıcılarla mobil cihazları üzerinde de buluştu. Android ve iOS platformları üzerinde kullanabileceğiniz Zenmate ile internet üzerinde güvenli bir şekilde gezebilir ve WiFi bağlantılarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda mobil veri trafiğinizi de düzenleyen uygulama, sizlere güvenli ve sınırsız bir internet kullanımı vadediyor.

Hyperlapse

Instagram tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen yepyeni bir uygulama olan Hyperlapse ile bundan böyle hızlandırılmış video çekimlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Şu an için sadece iOS platformu için yayınlanan Hyperlapse'ın yakın zaman içerisinde Android sürümünün de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Time Lapse olarak bilinen hızlandırılmış videolar çekmek istiyorsanız Hyperlapse tam ihtiyacınız olan uygulama.

Toss

Popüler mesajlaşma uygulaması LINE'ın geliştiricileri tarafından hazırlanan bir fotoğraf paylaşma uygulaması olan Toss, geçtiğimiz hafta içerisinde Android platformu üzerinde yerini aldı. Kullanıcıların fotoğraflarını tarihe, konuma ve etiketlere göre kolayca kategorize etmelerine olanak sağlayan uygulama ile aynı anda maksimum 20 adet video veya fotoğrafı hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Rove

Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve sizin için otomatik olarak günlük tutan bir uygulama olan Rove, hiç zaman harcamadan günlük sahibi olmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış. O an olduğunuz konum verilerini GPS üzerinden takip eden ve çekmiş olduğunuz fotoğrafları konumunuzla birleştirerek not alan uygulama, size özel bir zaman tüneli hazırlıyor.

Rivet News Radio

Hem Android hem de iOS platformları üzerinde sizler için özel olarak hazırlanmış olan haber bültenlerini dinlemenize olanak sağlayan Rivet News Radio ile ilgi alanlarınızı seçerek, istediğiniz ilgi alanına özel haberleri hızlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Her ne kadar uygulamanın dili ve haber bültenleri İngilizce olarak hazırlanmış olsa da kullanımı oldukça kolaydır.

YORUMLAR