Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 11-17 Ağustos

Bilgi Sözlük Hem Android hem de iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş seçeneklere sahip bir çevrimiçi sözlük uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Bilgi Sözlük tam ihtiyacınız olan mobil uygulama olabilir. Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe

Bilgi Sözlük

Hem Android hem de iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş seçeneklere sahip bir çevrimiçi sözlük uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Bilgi Sözlük tam ihtiyacınız olan mobil uygulama olabilir. Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe çeviri yapmak dışında eş anlamlı kelimeler hakkında sizlere bilgi veren ve farklı sektörlerde kullanabileceğiniz kelime anlamları konusunda sizleri bilgilendiren uygulama oldukça kullanışlı.

Digify

Dropbox hesabını aktif olarak kullanmakta olan tüm kullanıcıların ihtiyaç duyacakları bir mobil uygulama olan Digify, diğer kullanıcılarla paylaşmak istediğiniz tüm içerikler için sizlere etkin bir güvenliklik seçeneği sunmaktadır. Dropbox üzerinde yer alan ve paylaşmak istediğiniz tüm içerikler için belirli zaman sınırlamaları belirlemenize izin veren uygulama, aynı zamanda paylaştığınız içeriklerin herhangi bir şekilde kopyalanması durumunda sizlere uyarı verecektir.

Meetup

İlgi alanınıza göre konum bazlı olarak yakınınızda düzenlenen etkinlikler konusunda sizlere bilgi veren Meetup, hayatınızı çok daha renkli bir hale getirecek. Farklı kullanıcılar tarafından düzenlenen etkinlikleri görüntüleyebileceğiniz uygulama ile isterseniz sizler de yeni etkinlikler düzenleyerek arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Meetup ile etkinlikler hakkında bilgilere ulaşabilir, etkinliklerle ilgili paylaşılan fotoğrafları görebilir veya etkinliğe katılacak olan arkadaşlarınızdan haberdar olabilirsiniz.

Pathshare

Konum paylaşma uygulaması olarak adlandırabileceğimiz Meetup sayesinde bundan böyle arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu anlatmakla uğraşmayacaksınız. Tek yapmanız gereken bulunduğunuz konumu Meetup üzerinden arkadaşlarınızla paylaşmak. Bu sayede arkadaşlarınız nerede olduğunuzu harita üzerinden takip ederek kolayca sizi bulabilecekler. Aynı anda birden fazla kullanıcının da kullanabileceği uygulama sayesinde, arkadaşlarınızın nerede olduğunu görüntüleyebilir ve ortak bir buluşma noktası belirleyebilirsiniz.

Vingle

Farklı kategoriler altında yer alan ve kullanıcılar tarafından paylaşılan özgün içerikleri takip etmenize olanak sağlayan bir sosyal ağ olan Vingle ile ilgi duyduğunuz kategorileri takip ederek her gün yeni bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 3000'den fazla farklı komünitenin yer aldığı uygulama sayesinde sürekli olarak yeni içerikleri takip edebileceğiniz gibi sizler de ürettiğiniz içerikleri diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR