Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 12-18 Mayıs

Tinder Kullanıcıların hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazları üzerinde kullanabilecekleri bir arkadaşlık uygulaması olan Tinder'a Facebook hesabınızla giriş yaparak kendi belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda yeni insanlarla tanışma şa

Tinder

Kullanıcıların hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazları üzerinde kullanabilecekleri bir arkadaşlık uygulaması olan Tinder'a Facebook hesabınızla giriş yaparak kendi belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda yeni insanlarla tanışma şansını yakalayabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişiler arasından beğendiklerinizi sizin için not alan uygulama, beğenmiş olduğunuz kişinin de sizi beğenmesi durumunda bir eşleştirme sağlayarak sohbet etmenize olanak sağlar.

Retrica

iOS üzerinde oldukça popüler olan bir fotoğraf filtreleme ve paylaşım uygulaması olan Retrica, geçtiğimiz haftalar içerisinde Android platformu üzerinde de kullanıcılarla buluştu. Hem ücretsiz hem de ücretli sürümü bulunan uygulama sayesinde basit fotoğraf düzenleme işlemlerini yapabilir ve 80'den fazla farklı fotoğraf filtresini kullanarak fotoğraflarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Fairshare

Aynı evi paylaşan ev arkadaşlarının, ev işleri ve harcamaları konusunda yardımına koşan bir uygulama olan Fairshare, hem Android hem de iOS platformları üzerinde kullanılabiliyor. Yaptığınız ev işleri, harcamalar, etkinlikler ve çok daha fazlası için size puan veren uygulama, ev içerisindeki işleyişin ve düzenin korunması için gerçekten iyi düşünülerek hazırlanmış bir çözümdür.

Tably

Tamindir'in de çatısı altında bulunduğu CNT Interactive tarafından geliştirilen ve ilk Türk mobil tarayıcı olarak piyasaya sürülen Tably, Android kullanıcılarıyla buluştu. Özellikle favoriler ve yer imleri gibi özellikleri sayesinde kullanıcıların farklı kategoriler altında yer alan ihtiyaç duyabilecekleri web sitelerine tek dokunmayla ulaşabilmelerine olanak sağlayan mobil tarayıcı; kullanıcı dostu arayüzü, yüksek hızda sayfa tarama, çevrimiçi web sitesi görüntüleme desteği, QR kod okuma ve daha birçok gelişmiş özelliğiyle de dikkat çekmektedir.

Feedly

Web üzerinde yer alan en popüler RSS okuyuculardan bir tanesi olan Feedly, Android ve iOS platformları üzerinde de kullanıcılara hizmet vermektedir. Farklı kategoriler altında yer alan haber sitelerine ait yayın akışlarını takip etmenize olanak sağlayan Feedly ile takip etmekte olduğunuz tüm sitelerin yayın akışına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Feedly üzerinde belirtilmemiş olsa da kendi belirleyeceğiniz RSS bağlantılarını kolayca Feedly üzerine ekleme şansına sahipsiniz.

YORUMLAR