Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 16-22 Haziran

Doit.im Doit.im hem mobil hem de masaüstü kullanıcılarının yararlanabilecekleri bir ücretsiz bir görev yönetim uygulamasıdır. Uygulama sayesinde kendi yapılacaklar listelerinizi ve ajandalarınızı kolayca hazırlayarak yapmanız gereken tüm işleri tek yerden

Doit.im

Doit.im hem mobil hem de masaüstü kullanıcılarının yararlanabilecekleri bir ücretsiz bir görev yönetim uygulamasıdır. Uygulama sayesinde kendi yapılacaklar listelerinizi ve ajandalarınızı kolayca hazırlayarak yapmanız gereken tüm işleri tek yerden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda web üzerinden de kullanabileceğiniz servis, işlerinizi belirli bir düzen içerisinde tamamlamanıza olanak sağlar.

MediSafe

MediSafe, Android ve iOS kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri yenilikçi bir ilaç ve hap takip etme uygulamasıdır. Uygulama sayesinde düzenli olarak almanız gereken ilaçlarınızı belirleyebilir ve uygulamanın bu ilaçları sizin için hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Farklı kullanıcı profilleri açarak, farklı kullanıcılar için farklı ilaçları tanımlama imkanını da sizlere sunan uygulama oldukça kullanışlıdır.

TRT Dünya Kupası 2014

Bu yıl Brezilya'da düzenlenen Dünya Kupası'nı mobil cihazlarınız üzerine taşıyan bir uygulama olan TRT Dünya Kupası 2014; gruplar, takımlar, oyuncular ve çok daha fazlasıyla ilgili en son bilgilere ve haberlere anında ulaşmanıza olanak sağlayan başarılı bir uygulamadır. Uygulamanın en can alıcı noktalarından bir tanesi de izlemek istediğiniz tüm maçları canlı olarak sizlere sunmasıdır.

Strava

Bisiklet, yürüyüş, koşu gibi aktiviteleri düzenli olarak yapan kullanıcıların veya sporcuların kendi performanslarını takip edebilmeleri için hazırlanan en başarılı uygulamalardan bir tanesi olan Strava, fiziksel aktivitelerinizi gün gün kaydetmesinin dışında, GPS verileriniz yardımıyla sizlere yol haritalarınızı ve kat etmiş olduğunuz mesafeleri de gösteriyor. Ayrıca arkadaşlarınızın yaptığı aktiviteleri ve almış oldukları sonuçları da görüntülemenize olanak sağlayan Strava, sosyal bir etkileşimi de sizlere sunuyor.

Star Chart

Mobil kullanıcıların hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazları üzerinde kullanabilecekleri oldukça yaratıcı bir uygulama olan Star Chart ile gökyüzünde olan biten her şeyi etkileyici bir şekilde inceleyebilirsiniz. Astronomi veya gökbilimine ilgi duyuyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir uygulama olan Star Chart ile yıldızları, gezegenleri, uyduları, takım yıldızlarını ve gizemli gök cisimlerini inceleyebilirsiniz. Tüm bunları görüntüleyebilmek için yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzu gökyüzüne doğrultmak.

YORUMLAR