Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 18-24 Ağustos

Flava Günlük yaşantınızda günlük notlar almayı yada gün sonlarında başınızdan geçenleri kısa cümlelerle yazmayı seven kişilerdenseniz, Flava'yı Android ve iOS mobil cihazlarınıza indirerek mutlaka denemelisiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi

Flava

Günlük yaşantınızda günlük notlar almayı yada gün sonlarında başınızdan geçenleri kısa cümlelerle yazmayı seven kişilerdenseniz, Flava'yı Android ve iOS mobil cihazlarınıza indirerek mutlaka denemelisiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi, sade ve modern tasarımı yanında aldığınız notları renklendirme ve multimedya öğeleri ekleyerek zenginleştirme seçenekleri sunmasıdır. Ayrıca oluşturmuş olduğunuzn not ve sayfalar için şifreli koruma yöntemi kullanarak diğer kişilerin notlarınıza ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Sade fakat bir o kadar da gelişmiş bir not alma uygulaması arıyorsanız Flava'ya göz atabilirsiniz.

Brewster Address Book

Kişi listenizde bulunan kişilerin sahip olduğu tüm telefon, adres, sosyal medya, doğum günü vb. gibi bilgileri tek bir sayfa üzerinde görüntüleyerek yapacağınız işleri çok daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak bir adres defteri uygulamasıdır. Android ve iOS cihazlarınız üzerinde bulunan standart rehber uygulamasına göre çok daha gelişmiş ve fonksiyonel bir uygulama olan Brewster Address Book, gelen aramalarda arayan kişilerin resimlerinin de oldukça büyük boyutta görünmesini sağlıyor. Eğer standart rehber uygulamanızdan sıkıldıysanız ve alternetif bir uygulama arıyorsanız Brewster Address Book'u denemeniz faydalı olacaktır.

Bubbly

Uygulama adından bir balon patlatma yada 3'lü eşleme oyunu gibi görünsede aslında bir sesli sosyal ağ uygulamasıdır. Her geçen gün artmaya devam eden sosyal medya platformlarına bir yenisi olarak katılan Bubbly, diğer resim, yazı ve video paylaşımı yapılan sosyal ağ uygulamalarından biraz daha farklı. Sebebi ise sesli paylaşımlar yapabiliyor olmanız. Örneğin çok mutlu olduğunuzu bağırarak söyleyebilir ve bunu arkadaşlarınız ile hemen paylaşabilirsiniz. Uygulama üzerindeki arkadaşlarınız dışında sesli paylaşımlarınızı diğer popüler sosyal medya platformları Facebook, Twitter vb. yerlerde paylaaşbiliyorsunuz. Uygulamanın yaptığı şeyi normal ses kaydederek yada bazı mesajlaşma uygulamaları içerisinden gerçekleştireblirsiniz. Fakat bunu tüm arkadaşarınız ile aynı anda paylaşmak yorucu olur ve epey zamanınızı alabilir. Sizde duygu ve düşüncelerinizi sesli olarak ifade edebileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasını keşfetmek ve denemek istiyorsanız Bubbly'i Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Minube

Bol bol gezen ve Dünya'nın farklı yerlerini keşfetmeyi seven kişilerden biriyseniz, sizi yeni seyahat ve gezi rehberi uygulaması Minube ile tanıştırayım. Kendisi bu alanda yeni sayılmasına rağmen oldukça fazla kullanıcı sayısına kısa sürede erişen ve gezicilerin en büyük yardımcılarından bir tanesidir. Uygulama sayesinde gezmek istediğiniz yerlere ait diğer kullanıcıların yüklediği fotoğraf albümleri ve yorumları okuyabilir ve daha gitmeden nasıl bir yere gideceğinizi keşfedebilirsiniz. Gideceğiniz yada bulunduğunuz yerlerdeki en iyi restoranları ve farklı eğlence mekanlarını bulmanızda yardımcı olacak olan uygulamanın kullanımı da oldukça basit. Sadece gitmek istediğiniz yerin adını yazarak uygulama üzerinden ilgili içeriklere hemen erişebiliyorsunuz. Uygulamayı hem Android hem de iOS cihaz sahipleri ücretsiz olarak indirerek kullanabilirler.

Zippo Lighter

Zippo çakmak hastalarının oldukça ilgisini çekebilecek sanal çakmak uygulamasıdır. Android ve iOS versiyonları bulunan uygulama ücretsiz olarak sunuluyor. Fakat üretsiz versiyon içerisinde kullanabileceğiniz çakmak türü sınırlı. Eğer daha fazla çakmak modeli denemek isterseniz uygulama içi satın alma yapmanız gerekmektedir. Uygulama marketleri üzerindeki pek çok sanal çakmak uygulaması bulunuyor fakat bu uygulamaların bir çoğu çok basit yada işlevsiz. Zippo Lighter, cihazınızı salladığınızda yada ekrana dokunduğunuzda gerçek tepkiler verebiliyor. Günlük yaşantınızda pek de ihtiyacınız olmayacak olan uygulamaya zaman zaman arkadaşlarınıza şaka yaparken ihtiyaç duyabilirsiniz. Zippo sever bir kullanıcıysanız, uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR