Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 22-28 Eylül

Omlet Chat Akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olan Omlet Chat, aynı zamanda sahip olduğu Android Wear desteğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Fotoğraf yollama, grup sohbetleri, grup s

Omlet Chat

Akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olan Omlet Chat, aynı zamanda sahip olduğu Android Wear desteğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Fotoğraf yollama, grup sohbetleri, grup sohbetleri sırasında gönderilen fotoğrafları albüm yapabilme ve en önemlisi hareketli animasyonlar olan GIF dosyalarını gönderme gibi özelliklere sahip olan Omlet Chat, mutlaka denenmesi gereken mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi.

Copy My Data

iOS işletim sisteminden Android işletim sistemine veya Android işletim sisteminden farklı bir Android akıllı telefona geçiş yapmak isteyen kullanıcıların tüm verilerini kolay ve hızlı bir şekilde yeni cihazlarına kopyalayabilmeleri için kullanabilecekleri bir uygulama olan Copy My Data, son derece sade ve basit arayüzü sayesinde tüm mobil kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kişi listesi, takvim, fotoğraf ve video içeriklerini yeni akıllı telefonunuza kolayca aktarabileceğiniz uygulamaya bir gün mutlaka ihtiyacınız olabilir.

Call Planner

Gün içerisinde veya ileri tarihli olarak yapmanız gereken tüm aramalarınızı planlamanıza olanak sağlayan bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, Call Planner'ı mutlaka denemeniz gerekiyor. Tüm aramalarınızı planlayabileceğiniz ve zamanı geldiğinde bir bildirimle sizi uyaracak olan uygulama sayesinde, yapmanız gereken hiçbir konuşmayı unutmayacaksınız.

Dreamdays

Özel gün ve etkinlik tarihlerini kolayca takip edebileceğiniz, basit ama etkili bir uygulama arıyorsanız, Dreamdays tam ihtiyacınız olan uygulama olabilir. Doğum günü, yıl dönümü, bayramlar, etkinlik tarihleri ve çok daha fazlasını Dreamdays üzerine kaydederek, kaydetmiş olduğunuz tüm bu özel gün ve etkinlik zamanlarına kaç gün kaldığını takip edebilirsiniz. Bu sayede sizin için önemli olan hiçbir günü kaçırmayacaksınız.

Checky

Gün içerisinde telefonunuzu kaç kez elinize alarak karıştırdığınızı merak mı ediyorsunuz? Daha fazla merak etmenize gerek yok, çünkü telefonunuzu gün içerisinde kaç kez kullandığınızı size gösterecek olan bir uygulama olan Checky sizlerle. Telefonunuzun kilit ekranını aynı gün içerisinde kaç kez açtığınızın istatistiklerini tutan ve sizlere gösteren uygulama gerçekten oldukça eğlenceli.

YORUMLAR