Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 23-29 Haziran

Crazy HeliumBooth Crazy HeliumBooth, iOS cihazlarınız üzerinde çekmek istediğiniz videolara eğlenceli görüntü ve ses efektleri eklemenize olanak sağlayan başarılı bir uygulamadır. Arkadaşlarınızın videolarını çekerek çok daha eğlenceli bir hale getirebile

Crazy HeliumBooth

Crazy HeliumBooth, iOS cihazlarınız üzerinde çekmek istediğiniz videolara eğlenceli görüntü ve ses efektleri eklemenize olanak sağlayan başarılı bir uygulamadır. Arkadaşlarınızın videolarını çekerek çok daha eğlenceli bir hale getirebileceğiniz Crazy HeliumBooth ile bol kahkahalı zamanlar sizleri bekliyor.

DinnerTime

Çocuklarını akıllı telefonlarının veya tabletlerinin başından kaldırmakta güçlük çeken ebeveynler için hazırlanan oldukça başarılı bir uygulama olan DinnerTime, ebeveynlerin çocuklarının kullanmakta olduğu akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde egemenlik kurmasını sağlıyor. Uygulama yardımıyla çocuklarınızın kullanmakta olduğu mobil cihazları istediğiniz zaman istediğiniz kadar engelleme şansına sahip olacaksınız.

Lumosity

Android ve iOS platformları üzerinde kullanıcılara sunulan bir zihin egzersizleri uygulaması olan Lumosity içerisinde oynayabileceğiniz birçok zeka oyunu yer almakta. Kullanıcılarına her gün farklı zeka oyunlarıyla kendilerini geliştirme imkanı sunan uygulama içerisinde yer alan diğer oyunları oynayabilmek için uygulama içi satın alma tekliflerini kullanmanız gerekiyor. Zihinsel gelişiminize destekte bulunacak basit ve etkili bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız Lumosity'i mutlaka denemelisiniz.

Runtastic Six Pack

Yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde plajlarda karın kaslarınızla boy göstermek istiyor ama karın kaslarınızı ortaya çıkarmak için neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, bu konuda sizlere Android ve iOS cihazlarınız üzerinde yol gösterecek başarılı bir uygulama olan Runtastic Six Pack'i deneyebilirsiniz. Uygulama içerisinde basitten zora doğru sıralanmış olan videolu hareketler yardımıyla, karın kaslarınızı en doğru şekilde çalıştırabilirsiniz.

Booking.com

En popüler otel arama ve rezervasyon yaptırma uygulamalarından bir tanesi olan Booking.com'un Android ve iOS uygulamaları sayesinde tatile çıkmadan önce size en uygun olan otelleri kolayca bulabilir ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında yer alan yüzbinlerce otele tek bir yerden ulaşabileceğiniz ve diğer kullanıcıların oteller hakkında yapmış oldukları yorumları görüntüleyebileceğiniz uygulama, mobil cihazlarınız üzerinde mutlaka yer alması gereken bir seyahat uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Yo

Oldukça basit bir selamlaşma uygulaması olan Yo, yazılı veya sesli olarak iletişim kurmaktan sıkılan Android ve iOS kullanıcılarına ihtiyaç duydukları şeyi tam anlamıyla sunuyor. Arkadaşlarınızla anlık olarak karşılıklı Yo'laşmanıza olanak sağlayan uygulama her ne kadar kulağa saçma gibi gelse de buna karşın oldukça eğlenceli bir yapısı var.

YORUMLAR