Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 26Mayıs - 1 Haziran

Klout Klout sizin için tüm sosyal hesaplarınızı takip eden ve genel olarak sosyal medya ağları üzerinde ne kadarlık bir güce sahip olduğunuzu sizlere bildiren oldukça yenilikçi bir uygulamadır. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinde paylaşmak istediğiniz

Klout

Klout sizin için tüm sosyal hesaplarınızı takip eden ve genel olarak sosyal medya ağları üzerinde ne kadarlık bir güce sahip olduğunuzu sizlere bildiren oldukça yenilikçi bir uygulamadır. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinde paylaşmak istediğiniz içerikleri zamanlamanıza ve paylaşım yaptığınız içerik türleri için sizlere istatistiksel bilgiler de veren Klout, sosyal medya ile haşır neşir olan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir uygulamadır.

Secret

Hem Android hem de iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması olan Secret ile anonim olarak paylaşımlar yapabilirsiniz. Bu sayede tüm düşüncelerinizi herhangi bir çekince veya kaygı duymadan rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Hatta hazırlayacağınız eğlenceli paylaşımlar sayesinde tüm dünyada fenomen olma şansına bile sahipsiniz. Tabii ki bu noktada kimliğiniz belli olmayacak. Tüm bunların dışında diğer kullanıcılar tarafından yapılan paylaşımlara yorumlar yapabilir veya bu paylaşımları diğer arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

MUBI

Android ve iOS cihazlarınız üzerinde yüksek kalitede filmler izlemenize olanak sağlayan başarılı bir uygulama olan MUBI ile her ay sizler için özel olarak seçilmiş olan 30 adet filmi izleyebilirsiniz. Her ne kadar uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor olsa da filmleri izleyebilmek için aylık olarak düzenli bir ödeme yapmanız gerekiyor.

SMS Forwarder

SMS Forwarder, size gönderilen SMS'leri farklı filtreleme seçenekleri yardımıyla istediğiniz telefon numaraları üzerine yönlendirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi de yönlendirilecek SMS'ler için zamanlama yapabilmenizdir. Android cihazlarınız üzerinde SMS'lerinizi farklı kurallar ve filtreler yardımıyla yönlendirebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız SMS Forwarder tam ihtiyacınız olan uygulama olabilir.

KKB Mobil

KKB Mobil, kredi kayıt bürosu tarafından geliştirilen resmi kredi notu veya diğer bir adıyla kredi puanı sorgulama uygulamasıdır. Uygulama sayesinde tüm tüm finansal işlemleriniz ve kredi notunuz hakkında bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Kendinize ait bir risk raporu oluşturarak kredi puanınızı sorgulayabilir, o an sahip olduğunuz finansal varlığı görüntüleyebilir, ne kadarlık bir krediyi sorunsuz bir şekilde çekebileceğinizi görebilir, Türk kullanıcılar arasındaki yerinizi öğrenebilir ve çok daha fazlasına kolayca ulaşabilirsiniz. İlk kez oluşturacağınız risk raporu ücretsizdir ama sonrasında aynı raporu tekrar oluşturmak isterseniz, belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

YORUMLAR