Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 30 Haziran - 6 Temmuz

Slingshot Facebook tarafından sunulan Slingshot, kullanıcıların mesajlaşma aktivitelerine bambaşka bir boyut kazandırmayı amaçlayan eğlenceli bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak hem arkadaşlarınıza resim ve fotoğraf gönderebilir hem de ark

Slingshot

Facebook tarafından sunulan Slingshot, kullanıcıların mesajlaşma aktivitelerine bambaşka bir boyut kazandırmayı amaçlayan eğlenceli bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak hem arkadaşlarınıza resim ve fotoğraf gönderebilir hem de arkadaşlarınızın gönderdikleri medyaları görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama bu noktada benzer uygulamalardan sıyrılıyor. Slingshot üzerinden aldığınız video ve fotoğrafları görüntüleyebilmek için sizin de bir arkadaşınıza herhangi bir fotoğraf veya video göndermeniz gerekiyor. Aksi halde aldığınız videolar ve fotoğraflar moziklenmiş halde çıkıyor ve merak uyandırıyor.

StarMaker

StarMaker sizi popstar yapabilir! Eğer hayalinizde star olmak varsa StarMaker'ı mutlaka denemelisiniz. Uygulama tamamen özçekim konseptinin video versiyonu olarak düşünülebilir. Seçeceğiniz herhangi bir şarkıyı söyleyerek video çekebiliyor ve bunu diğer kullanıcılarla paylaşabiliyorsunuz.

Uber

Uber seyahatleriniz veya özel günlernizde kullanabileceğiniz faydalı ve kullanışlı bir uygulamadır. Temel olarak Uber bir taksi çağırma uygulaması olarak düşünülebilir. Fakat bu uygulamada lüks araçlar hizmet veriyor ve tarifeler de normal taksilere göre biraz daha yüksek.

LinguaLeo

LinguaLeo İngilzice öğrenmek isteyen herkesin denemesi gereken uygulamalardan birisi. Bildiğiniz gibi İngilizce artık hayatın vazgeçilmez parçalarından bir tanesi.

Ne yazık ki herkes yabancı dil öğrenebilmek için yeterli vakte sahip değil. LinguaLeo ile İngilizce öğrenmes konusunda büyük bir yardımcıya kavuşmuş oluyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan LinguaLeo kısa molalarınızda kullanabilecğeiniz kapsamlı bir İngilizce öğrenme uygulaması.

Path Talk

LINE ve WhatsApp'ın liderliğini sürdürdüğü mesajlaşma uygulamaları kategorisine hızlı bir giriş yapan Path Talk kullanıcıların birbirlerine anlık mesajlar göndermesine imkan sağlıyor.

Diğer uygulamalarda görmeye alıştığımız tüm özellikler Path Talk'ta da mevcut. Uygulamayı kullanarak arkadaşlarınıza resim, video gönderebilir ve mesajlarınızı duygusal yüz ifadeleriyle zenginleştirebilirsiniz.

YORUMLAR