Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 4-10 Ağustos

Intellinote Hem akıllı telefonlarınız hem de web üzerinde kullanabileceğiniz oldukça etkili bir görev yönetimi uygulaması olan Intellinote ile ekip olarak yürüttüğünüz tüm projeleri çok daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yeni görevler

Intellinote

Hem akıllı telefonlarınız hem de web üzerinde kullanabileceğiniz oldukça etkili bir görev yönetimi uygulaması olan Intellinote ile ekip olarak yürüttüğünüz tüm projeleri çok daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yeni görevler oluşturabileceğiniz, görevleri takım arkadaşlarınıza atayabileceğiniz, notlar alabileceğiniz, toplantılar düzenleyebileceğiniz ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak sağlayan uygulamayı mutlaka denemenizi öneririm.

Bolt

Popüler fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram'ın geliştiricileri tarafından ortaya çıkan Bolt, popüler fotoğrafla mesajlaşam servisi SnapChat'e olan benzerliğiyle dikkat çeken bir uygulama. Kullanıcıların arkadaşlarıyla mesajlaşmalarını ve aynı zamanda arkadaşlarına fotoğraf veya video göndermelerine olanak sağlayan uygulama oldukça basit ve kullanışlı.

Speakle

İçinizden geçenleri yazıya dökerek tüm dünyayla paylaşmanıza olanak sağlayan Speakle'ı bir itiraf uygulaması olarak adlandırırsak hiç de yanlış olmayacaktır. Farklı etiketler ve anahtar kelimeler yardımıyla arama yapabileceğiniz uygulama üzerinde diğer kullanıcılar tarafından belirli konularda yapılmış olan tüm itirafları görebilir, okuyabilir, beğenebilirsiniz. Speakle başında oldukça eğlenceli zaman geçireceğinize eminim.

Been There, Snapped That

Dünya üzerinde oldukça popüler olan fotoğraf paylaşma servisi Flickr verilerinden yararlanarak kullanıcılarına mükemmel bir hizmet sunan Been There, Snapped That ile çevrenizde çekilmiş olan Flickr üzerinde paylaşılan tüm kaliteli resimleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede çevrenizde yer alan, görmeniz ve gezmeniz gereken tüm mekanlardan kolayca haberdar olabilirsiniz.

Facetune

Özçekim (Selfie) uygulaması olarak adlandırabileceğimiz Facetune'u diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise çekmiş olduğunuz fotoğraflar üzerinde profesyonel bir Photoshop kullanıcısı gibi düzenlemeler yapabilecek olmanız ama bunun için ekstra bir bilgiye ihtiyaç duymamanız. Fotoğraflar üzerinde yüzünüzde yer alan bir sivilceyi kolayca silebileceğiniz, dişlerinizi beyazlatabileceğiniz veya gülümsemenize çok daha sevimli bir hava katmanıza olanak sağlayan uygulama gerçekten çok kullanışlı.

YORUMLAR